Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Elenite me pishinë për fëmijë

Elenite
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Elenite në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Royal Castle Design & SPA
Royal Castle Design & SPA
Royal Castle Design & SPA
Hotel
Bullgaria, Elenite
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Zornitza Sands - Full Board
Hotel Zornitza Sands - Full Board
Hotel Zornitza Sands - Full Board
Hotel
Bullgaria, Elenite
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Royal Bay Hotel
Royal Bay Hotel
Royal Bay Hotel
Hotel
Bullgaria, Elenite
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Shënjestër
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Royal Park Hotel - All Inclusive
Royal Park Hotel - All Inclusive
Royal Park Hotel - All Inclusive
4.3
Hotel
Bullgaria, Elenite
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Villas Elenite - All Inclusive
Villas Elenite - All Inclusive
Villas Elenite - All Inclusive
Hotel
Bullgaria, Elenite
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Atrium Beach
Atrium Beach
Atrium Beach
Hotel
Bullgaria, Elenite
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Privilege Fort Beach Apartments
Privilege Fort Beach Apartments
Privilege Fort Beach Apartments
8.1 E mirë
Apartament
Bullgaria, Elenite
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Apartment Taliana Beach Residence
Apartment Taliana Beach Residence
Apartment Taliana Beach Residence
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Bullgaria, Elenite
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.