Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Burgas me pishinë për fëmijë

Burgas
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Burgas në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Primoretz Grand Hotel & Spa
Primoretz Grand Hotel & Spa
Primoretz Grand Hotel & Spa
Hotel
Bullgaria, Burgas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mirage Hotel Burgas
Mirage Hotel Burgas
Mirage Hotel Burgas
7.7 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Burgas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Sunny Sands Studios
Sunny Sands Studios
Sunny Sands Studios
Apartament
Bullgaria, Burgas
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kalina Family Hotel
Kalina Family Hotel
Kalina Family Hotel
Hotel
Bullgaria, Burgas
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Luxury Apartments Burgas
Apartament
Bullgaria, Burgas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Klubi i fëmijëve
 • Aktivitetet në ujë
Apartment with terrace in Spa Complex
Apartment with terrace in Spa Complex
Apartment with terrace in Spa Complex
Apartament
Bullgaria, Burgas
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.