Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Borovets me pishinë për fëmijë

Borovets
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Borovets në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Rila Hotel Borovets
Rila Hotel Borovets
Rila Hotel Borovets
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Euphoria Club Hotel
Euphoria Club Hotel
Euphoria Club Hotel
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Yastrebets Wellness & Spa
Hotel Yastrebets Wellness & Spa
Hotel Yastrebets Wellness & Spa
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
TES Flora Apartments
TES Flora Apartments
TES Flora Apartments
Apartament
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Festa Winter Palace Hotel & SPA
Festa Winter Palace Hotel & SPA
Festa Winter Palace Hotel & SPA
8.2 E mirë
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ice Angels Hotel
Ice Angels Hotel
Ice Angels Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Lion Hotel Borovets
Lion Hotel Borovets
Lion Hotel Borovets
8.5 E mirë
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Iceberg Hotel Borovets
Iceberg Hotel Borovets
Iceberg Hotel Borovets
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Villa Park Guest Apartments
Villa Park Guest Apartments
Villa Park Guest Apartments
7.8 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Iglika Palace Hotel & Villas
8.7 E mirë
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Apartments Flora-Daisy
Apartments Flora-Daisy
Apartments Flora-Daisy
8.0 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Hotel Festa Chamkoria
Hotel Festa Chamkoria
Hotel Festa Chamkoria
7.8 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Radina's Way Hotel
Radina's Way Hotel
Radina's Way Hotel
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Breza Hotel
Breza Hotel
Breza Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Borovets Hills Ski & Spa - Half Board
Borovets Hills Ski & Spa - Half Board
Borovets Hills Ski & Spa - Half Board
Resort
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Flora Hotel - Apartments
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Borovest Garden
Apartament
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Flora Ski-slope Studio Apartment
Apartament
Bullgaria, Borovets
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Karaoke
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.