Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sao Paulo me pishinë për fëmijë

Sao Paulo
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 45 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sao Paulo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Bourbon Convention Ibirapuera
Bourbon Convention Ibirapuera
Bourbon Convention Ibirapuera
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Radisson Vila Olimpia
Radisson Vila Olimpia
Radisson Vila Olimpia
8.4 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Grand Hyatt Sao Paulo
Grand Hyatt Sao Paulo
Grand Hyatt Sao Paulo
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Blue Tree Premium Faria Lima
Blue Tree Premium Faria Lima
Blue Tree Premium Faria Lima
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Blue Tree Premium Paulista
Blue Tree Premium Paulista
Blue Tree Premium Paulista
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Melia Paulista
Melia Paulista
Melia Paulista
8.0 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hilton Sao Paulo Morumbi
Hilton Sao Paulo Morumbi
Hilton Sao Paulo Morumbi
8.6 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Novotel Jaragua Sao Paulo Conventions
Novotel Jaragua Sao Paulo Conventions
Novotel Jaragua Sao Paulo Conventions
8.3 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Renaissance Sao Paulo Hotel
Renaissance Sao Paulo Hotel
Renaissance Sao Paulo Hotel
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
Intercity Berrini
Intercity Berrini
Intercity Berrini
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Mercure Sao Paulo Jardins
Mercure Sao Paulo Jardins
Mercure Sao Paulo Jardins
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Holiday Inn Parque Anhembi
Holiday Inn Parque Anhembi
Holiday Inn Parque Anhembi
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Quality Hotel Paulista - Sao Paulo
Quality Hotel Paulista - Sao Paulo
Quality Hotel Paulista - Sao Paulo
7.9 Mesatare
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Novotel Center Norte
Novotel Center Norte
Novotel Center Norte
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Quality Faria Lima
Quality Faria Lima
Quality Faria Lima
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
San Raphael Hotel
San Raphael Hotel
San Raphael Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Novotel Sao Paulo Morumbi
Novotel Sao Paulo Morumbi
Novotel Sao Paulo Morumbi
8.8 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Radisson Paulista
Radisson Paulista
Radisson Paulista
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Sheraton Sao Paulo WTC Hotel
Sheraton Sao Paulo WTC Hotel
Sheraton Sao Paulo WTC Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Unique Sao Paulo
Hotel Unique Sao Paulo
Hotel Unique Sao Paulo
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Sao Paulo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.