Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sao Jose do Rio Preto me pishinë për fëmijë

Sao Jose do Rio Preto
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sao Jose do Rio Preto në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Michelangelo Sao Jose do Rio Preto
Hotel Michelangelo Sao Jose do Rio Preto
Hotel Michelangelo Sao Jose do Rio Preto
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Sao Jose do Rio Preto
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Ibis Styles Rio Preto Monte Libano
Ibis Styles Rio Preto Monte Libano
Ibis Styles Rio Preto Monte Libano
Hotel
Brazili, Sao Jose do Rio Preto
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Ipe Park Hotel
Ipe Park Hotel
Ipe Park Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Brazili, Sao Jose do Rio Preto
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.