Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Londrina me pishinë

Londrina
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Londrina për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Blue Tree Premium Londrina
Blue Tree Premium Londrina
Blue Tree Premium Londrina
7.8 Mesatare
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Boulevard Londrina
Hotel Boulevard Londrina
Hotel Boulevard Londrina
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Comfort Suites Londrina
Comfort Suites Londrina
Comfort Suites Londrina
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bristol Londrina Residence Hotel
Bristol Londrina Residence Hotel
Bristol Londrina Residence Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Mikrovale
Hotel Harbor Inn Londrina
Hotel Harbor Inn Londrina
Hotel Harbor Inn Londrina
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Crillon Palace Hotel
Crillon Palace Hotel
Crillon Palace Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Golden Blue Hotel
Golden Blue Hotel
Golden Blue Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Sumatra Hotel e Centro de Convencoes
Sumatra Hotel e Centro de Convencoes
Sumatra Hotel e Centro de Convencoes
8.1 E mirë
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Londri Star
Hotel Londri Star
Hotel Londri Star
7.8 Mesatare
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Thomasi Londrina
Hotel Thomasi Londrina
Hotel Thomasi Londrina
8.9 E mirë
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Aero Park Hotel
Aero Park Hotel
Aero Park Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Londres Royal Hotel
Londres Royal Hotel
Londres Royal Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Brazili, Londrina
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.