Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Juiz de Fora me pishinë

Juiz de Fora
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 16 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Juiz de Fora për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Victory Business Hotel
Victory Business Hotel
Victory Business Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Trade Hotel Juiz de Fora
Trade Hotel Juiz de Fora
Trade Hotel Juiz de Fora
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Victory Suites
Victory Suites
Victory Suites
7.8 Mesatare
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Premier Parc Hotel
Premier Parc Hotel
Premier Parc Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Green Hill
Hotel Green Hill
Hotel Green Hill
8.1 E mirë
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë futbolli
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Constantino Hotel e Eventos
Constantino Hotel e Eventos
Constantino Hotel e Eventos
8.1 E mirë
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Ritz Plaza Hotel
Ritz Plaza Hotel
Ritz Plaza Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Cesar Park Hotel
Cesar Park Hotel
Cesar Park Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Ibis Juiz de Fora
Ibis Juiz de Fora
Ibis Juiz de Fora
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Maxim Plaza Hotel
Maxim Plaza Hotel
Maxim Plaza Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Joalpa Hotel
Joalpa Hotel
Joalpa Hotel
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Regional JF
Hotel Regional JF
Hotel Regional JF
8.1 E mirë
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Pousada do Mendonca
Pousada do Mendonca
Pousada do Mendonca
8.7 E mirë
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Haras Morena Resort
Haras Morena Resort
Haras Morena Resort
Resort
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pousada Aconchego de Minas
Pousada Aconchego de Minas
Pousada Aconchego de Minas
8.2 E mirë
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Centenario Juiz de Fora
Hotel Centenario Juiz de Fora
Hotel Centenario Juiz de Fora
8.0 E mirë
Hotel
Brazili, Juiz de Fora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.