Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Joao Pessoa me pishinë për fëmijë

Joao Pessoa
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Joao Pessoa në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Littoral Hotel
Littoral Hotel
Littoral Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Village Premium
Hotel Village Premium
Hotel Village Premium
8.7 E mirë
Hotel
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Caicara Joao Pessoa
Hotel Caicara Joao Pessoa
Hotel Caicara Joao Pessoa
8.3 E mirë
Hotel
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Atlantico Praia Hotel
Atlantico Praia Hotel
Atlantico Praia Hotel
Hotel
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Bessa Beach Hotel
Bessa Beach Hotel
Bessa Beach Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Littoral Express
Littoral Express
Littoral Express
Hotel
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Aram Beach & Convention
Aram Beach & Convention
Aram Beach & Convention
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Altiplano Hotel
Altiplano Hotel
Altiplano Hotel
Hotel
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Apto Lazer
Apartament
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Mergim nën ujë
 • Pishinë jashtë
Apartamento na Praia Manaira 2 quartos
Apartament
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Saunë
 • Pishinë jashtë
 • Klubi i fëmijëve
Blue Sunset Flats - apt 217
Hotel
Brazili, Joao Pessoa
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Klubi i fëmijëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.