Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Ipojuca me pishinë

Ipojuca
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 186 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Ipojuca për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Summerville Beach Resort Ipojuca
Summerville Beach Resort Ipojuca
Summerville Beach Resort Ipojuca
9.2 E shkëlqyer
Resort
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Serrambi Resort
Serrambi Resort
Serrambi Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
19.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Ocapora Hotel
Ocapora Hotel
Ocapora Hotel
8.8 E mirë
Resort
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
10.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Armacao Porto de Galinhas
Hotel Armacao Porto de Galinhas
Hotel Armacao Porto de Galinhas
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
11.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Marupiara
Marupiara
Marupiara
8.3 E mirë
Resort
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
Hotel Village Porto De Galinhas
Hotel Village Porto De Galinhas
Hotel Village Porto De Galinhas
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Kembali Hotel Porto de Galinhas
Kembali Hotel Porto de Galinhas
Kembali Hotel Porto de Galinhas
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Hotel Solar Porto de Galinhas
Hotel Solar Porto de Galinhas
Hotel Solar Porto de Galinhas
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Flat Beach Class Resort Muro Alto
Flat Beach Class Resort Muro Alto
Flat Beach Class Resort Muro Alto
Apartament
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Beach Class Resort Muro Alto
Beach Class Resort Muro Alto
Beach Class Resort Muro Alto
7.7 Mesatare
Resort
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Enotel Convention & Spa Porto de Galinhas - All Inclusive
Enotel Convention & Spa Porto de Galinhas - All Inclusive
Enotel Convention & Spa Porto de Galinhas - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Residencia Medina
Residencia Medina
Residencia Medina
Dhoma pushimesh
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
Pousada Un Paso del Mar
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
16.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Samoa Beach Resort
Samoa Beach Resort
Samoa Beach Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Enotel Acqua Club - All Inclusive
Enotel Acqua Club - All Inclusive
Enotel Acqua Club - All Inclusive
Resort
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Porto De Galinhas Praia Hotel
Porto De Galinhas Praia Hotel
Porto De Galinhas Praia Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Pousada Tabapitanga
Pousada Tabapitanga
Pousada Tabapitanga
9.0 E shkëlqyer
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pousada Xales de Maracaipe
Pousada Xales de Maracaipe
Pousada Xales de Maracaipe
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
16.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pousada Ecoporto
Pousada Ecoporto
Pousada Ecoporto
9.2 E shkëlqyer
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
11.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Viva Porto de Galinhas Resort
Viva Porto de Galinhas Resort
Viva Porto de Galinhas Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Brazili, Ipojuca
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.