Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Foz do Iguacu me pishinë

Foz do Iguacu
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 107 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Foz do Iguacu për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Recanto Cataratas Thermas Resort & Convention
Recanto Cataratas Thermas Resort & Convention
Recanto Cataratas Thermas Resort & Convention
8.8 E mirë
Resort
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
Mabu Thermas Grand Resort
Mabu Thermas Grand Resort
Mabu Thermas Grand Resort
8.2 E mirë
Resort
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Hotel Bella Italia
Hotel Bella Italia
Hotel Bella Italia
8.9 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
Wish Foz do Iguacu Resort
Wish Foz do Iguacu Resort
Wish Foz do Iguacu Resort
8.8 E mirë
Resort
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Bourbon Cataratas do Iguacu Resort Convention
Bourbon Cataratas do Iguacu Resort Convention
Bourbon Cataratas do Iguacu Resort Convention
8.9 E mirë
Resort
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Wyndham Golden Foz Suites
Wyndham Golden Foz Suites
Wyndham Golden Foz Suites
8.6 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Golden Park International Foz
Golden Park International Foz
Golden Park International Foz
8.0 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Continental Inn Hotel
Continental Inn Hotel
Continental Inn Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Viale Cataratas Hotel & Eventos
Viale Cataratas Hotel & Eventos
Viale Cataratas Hotel & Eventos
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Solariumi
 • Casino
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Belmond Hotel das Cataratas
Belmond Hotel das Cataratas
Belmond Hotel das Cataratas
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
21.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Rafain Centro
Hotel Rafain Centro
Hotel Rafain Centro
8.6 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
San Martin Resort & Spa
San Martin Resort & Spa
San Martin Resort & Spa
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
12.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Vivaz Cataratas Hotel Resort
Vivaz Cataratas Hotel Resort
Vivaz Cataratas Hotel Resort
8.8 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
Nadai Confort Hotel e Spa
Nadai Confort Hotel e Spa
Nadai Confort Hotel e Spa
8.9 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Falls Galli Hotel
Falls Galli Hotel
Falls Galli Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Rafain Palace Hotel & Convention Center
Rafain Palace Hotel & Convention Center
Rafain Palace Hotel & Convention Center
8.9 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Carima
Hotel Carima
Hotel Carima
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
Suica Hotel & Resort
Suica Hotel & Resort
Suica Hotel & Resort
7.8 Mesatare
Resort
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Bourbon Foz do Iguacu Hotel Business
Bourbon Foz do Iguacu Hotel Business
Bourbon Foz do Iguacu Hotel Business
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
Taroba Hotel
Taroba Hotel
Taroba Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Foz do Iguacu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.