Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Florianopolis me pishinë për fëmijë

Florianopolis
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 52 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Florianopolis në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Majestic Palace Hotel Florianopolis
Majestic Palace Hotel Florianopolis
Majestic Palace Hotel Florianopolis
8.4 E mirë
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Novotel Florianopolis
Novotel Florianopolis
Novotel Florianopolis
8.8 E mirë
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Intercity Florianopolis
Intercity Florianopolis
Intercity Florianopolis
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
IL Campanario Villaggio Resort
IL Campanario Villaggio Resort
IL Campanario Villaggio Resort
Resort
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
18.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Slaviero Baia Norte Florianopolis
Slaviero Baia Norte Florianopolis
Slaviero Baia Norte Florianopolis
8.0 E mirë
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Torres da Cachoeira
Hotel Torres da Cachoeira
Hotel Torres da Cachoeira
8.6 E mirë
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
23.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Oceania Park Hotel & Convention Center
Oceania Park Hotel & Convention Center
Oceania Park Hotel & Convention Center
8.0 E mirë
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
23.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Costa Norte Ponta das Canas Hotel
Costa Norte Ponta das Canas Hotel
Costa Norte Ponta das Canas Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
25.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mercure Florianopolis Convention
Mercure Florianopolis Convention
Mercure Florianopolis Convention
7.5 Mesatare
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Jurere Beach Village Hotel Florianopolis
Jurere Beach Village Hotel Florianopolis
Jurere Beach Village Hotel Florianopolis
8.6 E mirë
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
18.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Costa Norte Ingleses Hotel
Costa Norte Ingleses Hotel
Costa Norte Ingleses Hotel
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
23.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Costao do Santinho Resort All Inclusive
Costao do Santinho Resort All Inclusive
Costao do Santinho Resort All Inclusive
Resort
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
22.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
Ingleses Praia Hotel
Ingleses Praia Hotel
Ingleses Praia Hotel
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
23.7 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Castelmar Hotel
Castelmar Hotel
Castelmar Hotel
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Florianopolis Palace Hotel
Florianopolis Palace Hotel
Florianopolis Palace Hotel
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Mar de Canasvieiras Hotel e Eventos
Mar de Canasvieiras Hotel e Eventos
Mar de Canasvieiras Hotel e Eventos
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
21.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • TV
 • E vendosur
 • Dush
 • Banjë private
Cambirela Hotel
Cambirela Hotel
Cambirela Hotel
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Belluno Apart Hotel
Belluno Apart Hotel
Belluno Apart Hotel
8.8 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
22.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Porto Sol Beach
Hotel Porto Sol Beach
Hotel Porto Sol Beach
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
21.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Sao Sebastiao da Praia
Hotel Sao Sebastiao da Praia
Hotel Sao Sebastiao da Praia
Hotel
Brazili, Florianopolis
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.