Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Campos do Jordao me pishinë për fëmijë

Campos do Jordao
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 24 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Campos do Jordao në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Le Renard
Le Renard
Le Renard
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Toriba
Hotel Toriba
Hotel Toriba
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Blue Mountain Hotel Campos do Jordao
Blue Mountain Hotel Campos do Jordao
Blue Mountain Hotel Campos do Jordao
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Boutique QUEBRA-NOZ
Hotel Boutique QUEBRA-NOZ
Hotel Boutique QUEBRA-NOZ
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Pousada Alto Da Boa Vista
Pousada Alto Da Boa Vista
Pousada Alto Da Boa Vista
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Leao da Montanha
Hotel Leao da Montanha
Hotel Leao da Montanha
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Hotel Golden Park Campos
Hotel Golden Park Campos
Hotel Golden Park Campos
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Hotel Serra da Estrela
Hotel Serra da Estrela
Hotel Serra da Estrela
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pousada Campos dos Holandeses
Pousada Campos dos Holandeses
Pousada Campos dos Holandeses
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Hotel Refugio Alpino
Hotel Refugio Alpino
Hotel Refugio Alpino
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pousada Villa Hegus
Pousada Villa Hegus
Pousada Villa Hegus
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel JB
Hotel JB
Hotel JB
8.4 E mirë
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Hotel Frontenac
Hotel Frontenac
Hotel Frontenac
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Grande Hotel Campos do Jordao
Grande Hotel Campos do Jordao
Grande Hotel Campos do Jordao
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Matsubara
Hotel Matsubara
Hotel Matsubara
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
Plaza Inn Week Inn
Plaza Inn Week Inn
Plaza Inn Week Inn
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
Hotel Parque das Flores
Hotel Parque das Flores
Hotel Parque das Flores
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kopsht
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Pousada Chateau' MG
Pousada Chateau' MG
Pousada Chateau' MG
8.4 E mirë
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Pousada Villa Capivary Campos do Jordao
Pousada Villa Capivary Campos do Jordao
Pousada Villa Capivary Campos do Jordao
9.5 E shkëlqyer
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Pousada Luis XV
Pousada Luis XV
Pousada Luis XV
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Campos do Jordao
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.