Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Caldas Novas, Brazili

Caldas Novas
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 161 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
BEST WESTERN Suites Le Jardin Resort & Spa
BEST WESTERN Suites Le Jardin Resort & Spa
BEST WESTERN Suites Le Jardin Resort & Spa
8.3 E mirë
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
Eldorado Park
7.1 Mesatare
Apartament
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Apartamento Lacqua Park DiRoma
Apartament
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Jacuzzi
Hot Springs Hotel - Via Conchal
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Caldas Park & Hotel Caldas Novas
Caldas Park & Hotel Caldas Novas
Caldas Park & Hotel Caldas Novas
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
 • Saunë
Diroma Andrian - Lacqua II
Apartament
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Apto Lacqua diRoma I
Apartament
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Jacuzzi
apartamento thermas lacqua diroma
Apartament
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Mont Blanc Flat
Mont Blanc Flat
Mont Blanc Flat
Apartament
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
Prive Boulevard Suite
Prive Boulevard Suite
Prive Boulevard Suite
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Restorant
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Golden Dolphin Grand Hotel
Golden Dolphin Grand Hotel
Golden Dolphin Grand Hotel
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Golden Dolphin Express
Golden Dolphin Express
Golden Dolphin Express
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
HotSprings - B3 Hoteis
HotSprings - B3 Hoteis
HotSprings - B3 Hoteis
8.4 E mirë
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel Morada do Sol
Hotel Morada do Sol
Hotel Morada do Sol
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Morada das Aguas
Hotel Morada das Aguas
Hotel Morada das Aguas
8.3 E mirë
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel Prive
Hotel Prive
Hotel Prive
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Via Caldas Internacional Resorts
Apartament
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Saunë
 • Pishinë jashtë
 • Kopilak
Hotel Taiyo
Hotel Taiyo
Hotel Taiyo
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Acqua Bella Thermas Hotel
Acqua Bella Thermas Hotel
Acqua Bella Thermas Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Golden Dolphin Supreme
Golden Dolphin Supreme
Golden Dolphin Supreme
Hotel
Brazili, Caldas Novas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.