Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Buzios me pishinë për fëmijë

Buzios
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 66 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Buzios në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Perola Buzios Hotel & Convention
Perola Buzios Hotel & Convention
Perola Buzios Hotel & Convention
8.1 E mirë
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Vila d'este Handmade Hospitality Hotel
Vila d'este Handmade Hospitality Hotel
Vila d'este Handmade Hospitality Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Serena Buzios
Serena Buzios
Serena Buzios
8.9 E mirë
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Casas Brancas Boutique Hotel & Spa
Casas Brancas Boutique Hotel & Spa
Casas Brancas Boutique Hotel & Spa
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Ilha Branca Inn
Hotel Ilha Branca Inn
Hotel Ilha Branca Inn
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
PortoBay Buzios
PortoBay Buzios
PortoBay Buzios
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Ferradura Resort
Hotel Ferradura Resort
Hotel Ferradura Resort
Resort
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Unicornio & SPA BY MN Hoteis
Unicornio & SPA BY MN Hoteis
Unicornio & SPA BY MN Hoteis
2.4
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Pousada Abracadabra
Pousada Abracadabra
Pousada Abracadabra
9.4 E shkëlqyer
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Pousada Brava Club
Pousada Brava Club
Pousada Brava Club
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Armacao dos Buzios Pousada Design
Armacao dos Buzios Pousada Design
Armacao dos Buzios Pousada Design
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Le Relais La Borie
Le Relais La Borie
Le Relais La Borie
Resort
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Azeda Boutique Hotel
Azeda Boutique Hotel
Azeda Boutique Hotel
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Pedra da Laguna Boutique Hotel SPA
Pedra da Laguna Boutique Hotel SPA
Pedra da Laguna Boutique Hotel SPA
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel El Cazar
Hotel El Cazar
Hotel El Cazar
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rio Buzios Boutique Hotel
Rio Buzios Boutique Hotel
Rio Buzios Boutique Hotel
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Hotel Atlantico Buzios Convention & Resort
Hotel Atlantico Buzios Convention & Resort
Hotel Atlantico Buzios Convention & Resort
8.4 E mirë
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Colonna Park Hotel
Colonna Park Hotel
Colonna Park Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Pousada Barlavento
Pousada Barlavento
Pousada Barlavento
7.6 Mesatare
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Pousada Bucaneiro
Pousada Bucaneiro
Pousada Bucaneiro
9.1 E shkëlqyer
Pousada/Shtëpi e mysafirëve
Brazili, Buzios
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.