Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Brazilia me pishinë për fëmijë

Brazilia
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Brazilia në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Manhattan Plaza
Manhattan Plaza
Manhattan Plaza
8.8 E mirë
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Royal Tulip Brasilia Alvorada
Royal Tulip Brasilia Alvorada
Royal Tulip Brasilia Alvorada
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Quality Hotel & Suites Brasilia
Quality Hotel & Suites Brasilia
Quality Hotel & Suites Brasilia
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Golden Tulip Brasilia Alvorada
Golden Tulip Brasilia Alvorada
Golden Tulip Brasilia Alvorada
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
10.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kubitschek Plaza Hotel
Kubitschek Plaza Hotel
Kubitschek Plaza Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Bonaparte Hotel Abitare
Bonaparte Hotel Abitare
Bonaparte Hotel Abitare
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
San Marco Hotel Brasilia
San Marco Hotel Brasilia
San Marco Hotel Brasilia
8.3 E mirë
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
St Paul Plaza Hotel
St Paul Plaza Hotel
St Paul Plaza Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Comfort Suites Brasilia
Comfort Suites Brasilia
Comfort Suites Brasilia
8.8 E mirë
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Saint Moritz Hplus Express
Saint Moritz Hplus Express
Saint Moritz Hplus Express
8.8 E mirë
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Mercure Brasilia Lider
Hotel Mercure Brasilia Lider
Hotel Mercure Brasilia Lider
8.2 E mirë
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Vision Hplus Express +
Vision Hplus Express +
Vision Hplus Express +
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Airam Brasilia Hotel
Airam Brasilia Hotel
Airam Brasilia Hotel
4.8
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hostel FreeWay
Hostel FreeWay
Hostel FreeWay
Hostel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Premier Residence
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
10.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Saunë
Vista Park Sul Hplus Long Stay
Vista Park Sul Hplus Long Stay
Vista Park Sul Hplus Long Stay
Apartament
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Flat em Resort incrivel a 10 min da Esplanada STF e PGR
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Saunë
Fazenda Hotel Bem Ecologico
Hotel
Brazili, Brazilia
Largësia nga qendra e qytetit:
38.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.