Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Bauru me pishinë

Bauru
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni seleksionin tonë të Bauru për hotelet më të mira me pishinë 2024. Ne i zgjodhëm këto lista me kujdes, duke marrë parasysh (sa herë është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën. Galeritë e imazheve dhe çmimet përditësohen rregullisht me azhornimet më të fundit. Ata u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Obeid Plaza Hotel
Obeid Plaza Hotel
Obeid Plaza Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Brazili, Bauru
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Biazi Plaza Hotel
Biazi Plaza Hotel
Biazi Plaza Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Brazili, Bauru
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Astron Hotel Bauru
Astron Hotel Bauru
Astron Hotel Bauru
8.4 E mirë
Hotel
Brazili, Bauru
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Blue Tree Towers Bauru
Blue Tree Towers Bauru
Blue Tree Towers Bauru
8.5 E mirë
Hotel
Brazili, Bauru
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Comfort Hotel Bauru
Comfort Hotel Bauru
Comfort Hotel Bauru
8.9 E mirë
Hotel
Brazili, Bauru
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Blue Tree Garden Bauru
Blue Tree Garden Bauru
Blue Tree Garden Bauru
Hotel
Brazili, Bauru
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Saint Paul Residence
Saint Paul Residence
Saint Paul Residence
Apartament
Brazili, Bauru
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Vitoria Regia Hotel Bauru
Vitoria Regia Hotel Bauru
Vitoria Regia Hotel Bauru
8.8 E mirë
Hotel
Brazili, Bauru
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Martha Office Hotel
Martha Office Hotel
Martha Office Hotel
7.0 Mesatare
Hotel
Brazili, Bauru
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Fenicia Palace Hotel
Fenicia Palace Hotel
Fenicia Palace Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Brazili, Bauru
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.