Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Maun, Botsvana

Maun
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 38 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Thamalakane River Lodge
Thamalakane River Lodge
Thamalakane River Lodge
Kampi
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
Maun Lodge
Maun Lodge
Maun Lodge
8.2 E mirë
Hotel
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Cresta Riley's Hotel
Cresta Riley's Hotel
Cresta Riley's Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Jump Street Chalets
Jump Street Chalets
Jump Street Chalets
Kampi
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Mokoro Lodge
Mokoro Lodge
Mokoro Lodge
8.0 E mirë
Kampi
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
D&K Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Shërbimi i larjes
 • Lavanderi vetëshërbimi
Island Safari Lodge
Island Safari Lodge
Island Safari Lodge
Kampi
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
12.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Thamo Telele
Thamo Telele
Thamo Telele
Kampi
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Rivernest Boutique Cottages
Rivernest Boutique Cottages
Rivernest Boutique Cottages
Kopsht
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
Dolar Lodges & Tours
Dolar Lodges & Tours
Dolar Lodges & Tours
Hotel
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Laha Hotel
Laha Hotel
Laha Hotel
Hotel
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Lavanderi vetëshërbimi
Pacific Conqueror Luxury Apartments
Pacific Conqueror Luxury Apartments
Pacific Conqueror Luxury Apartments
Apartament
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Furgon i aeroportit
Cresta Maun Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
11.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkimi
StayBridge Apartments Suites & Chalets
Shtëpi e mysafirëve
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
Hippo Island Okavango Delta
Tenda luksoze/jurta
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
30.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Qhwigaba Guest Lodge
Qhwigaba Guest Lodge
Qhwigaba Guest Lodge
Shtëpi e mysafirëve
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Kessa's Chalets
Kessa's Chalets
Kessa's Chalets
Hotel
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Airport Hotel Maun
Airport Hotel Maun
Airport Hotel Maun
Hotel
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
The Chiefs Guest House
The Chiefs Guest House
The Chiefs Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Residence Inn Guest House
Residence Inn Guest House
Residence Inn Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Botsvana, Maun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.