Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sarajevë me Pishinë në Ambjent të Hapur

Sarajevë
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Sarajevë për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort
Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort
Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Exclusive Apartments Bistrik
Exclusive Apartments Bistrik
Exclusive Apartments Bistrik
Apartament
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Exo Log Cottage
Vila
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
41.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Meli Sarajevo
Villa Meli Sarajevo
Villa Meli Sarajevo
Vila
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
20.8 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Tavolinë udhëtimi
Holiday Home Nature
Holiday Home Nature
Holiday Home Nature
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
21.2 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Villa Hipodrom
Villa Hipodrom
Villa Hipodrom
Apartament
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
B&B Vila Sunce Boracko Lake
B&B Vila Sunce Boracko Lake
B&B Vila Sunce Boracko Lake
Mengjezore dhe Mbrëmje
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
41.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Pishinë
Hondo Holiday Home
Hondo Holiday Home
Hondo Holiday Home
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
House Skoko
House Skoko
House Skoko
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
Pyramid Energy House
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
19.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Villa Diamond Hill
Vila
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Ecje
 • Pishinë jashtë
Mala farma Nani Small farm Nani
Fermer
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
21.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Holiday Home Oaza Mira Sarajevo Bosnia and Herzegovina
Holiday Home Oaza Mira Sarajevo Bosnia and Herzegovina
Holiday Home Oaza Mira Sarajevo Bosnia and Herzegovina
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
19.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Villa Bagrem
Villa Bagrem
Villa Bagrem
Shtëpi e mysafirëve
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
26.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Cottage Forest Stream
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
17.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Ecje
 • Pishinë jashtë
Holiday home Aida Sarajevo
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
20.7 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Vila Sani
Vila
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
12.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Luxury Apartments Sarajevo Bosnia and Herzegovina
Apartament
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Villa White Dove Sarajevo
Vila
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
GardenLux Sarajevo
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.