Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sarajevë me pishinë për fëmijë

Sarajevë
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sarajevë në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hollywood Hotel Sarajevo
Hollywood Hotel Sarajevo
Hollywood Hotel Sarajevo
7.5 Mesatare
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Novotel Sarajevo Bristol
Novotel Sarajevo Bristol
Novotel Sarajevo Bristol
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
Halvat Guesthouse
Halvat Guesthouse
Halvat Guesthouse
Shtëpi e mysafirëve
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Residence Inn by Marriott Sarajevo
Residence Inn by Marriott Sarajevo
Residence Inn by Marriott Sarajevo
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Pino Nature Hotel
Pino Nature Hotel
Pino Nature Hotel
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort
Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort
Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Han Bjelasnica
Hotel Han Bjelasnica
Hotel Han Bjelasnica
8.3 E mirë
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
15.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Park Sarajevo
Hotel Park Sarajevo
Hotel Park Sarajevo
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Bosmal Arjaan by Rotana
Bosmal Arjaan by Rotana
Bosmal Arjaan by Rotana
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Tarcin Forest Resort & Spa Sarajevo - MGallery
Tarcin Forest Resort & Spa Sarajevo - MGallery
Tarcin Forest Resort & Spa Sarajevo - MGallery
9.1 E shkëlqyer
Resort
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
21.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Harmony
Harmony
Harmony
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Hotel Saraj
Hotel Saraj
Hotel Saraj
7.8 Mesatare
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
TSC Pansion
TSC Pansion
TSC Pansion
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Cumurija Bridge Accommodation
Cumurija Bridge Accommodation
Cumurija Bridge Accommodation
Apartament
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Hipodrom
Villa Hipodrom
Villa Hipodrom
Apartament
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
B&B Arizona
B&B Arizona
B&B Arizona
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
Motel Luka
Motel Luka
Motel Luka
Motel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
31.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Ecje
BTO Holiday Home
BTO Holiday Home
BTO Holiday Home
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.