Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bihac, Bosnjë dhe Hercegovinë

Bihac
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 35 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Holiday Home Faruk
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Jacuzzi
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Center Una Apartment
Apartament
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Kopilak
Konak na Uni
Han
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Emporium Bihac
Hotel Emporium Bihac
Hotel Emporium Bihac
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
City Bridge Guest House
City Bridge Guest House
City Bridge Guest House
9.1 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Park Hotel Bihac
Park Hotel Bihac
Park Hotel Bihac
7.8 Mesatare
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
Hotel Rekic
Hotel Rekic
Hotel Rekic
7.8 Mesatare
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Swiss Plus Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
B&B Zlatna Nit
B&B Zlatna Nit
B&B Zlatna Nit
9.2 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
19.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Vrata Bosne
8.5 E mirë
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
41.2 km
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Dyqanet
 • Dyqane në hotel
 • Shërbimi i dhomës
Motel Medium
Motel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Kopilak
 • Dhoma takimesh
Apartments Lela Bihac
9.4 E shkëlqyer
Apartament
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
Motel Korzo
8.4 E mirë
Motel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Apartment Beha
Apartament
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Casino
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
Old Square Bihac
Apartament
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Apartments Villa Majestic
9.7 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Sunny Paradise
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
Hotel Ada Bihac
Hotel Ada Bihac
Hotel Ada Bihac
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Kopsht
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kopilak
 • Shërbimi i dhomës
Vacation Home Eden Dobrenica
Dhoma pushimesh
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Aktivitetet në ujë
Unaqua Apartments
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Bosnjë dhe Hercegovinë, Bihac
Largësia nga qendra e qytetit:
33.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.