Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bosnjë dhe Hercegovinë

Sarajevë
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 1155 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hollywood Hotel Sarajevo
Hollywood Hotel Sarajevo
Hollywood Hotel Sarajevo
7.5 Mesatare
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Casino
 • Biliardo
 • Biliardo
Hotel Europe Sarajevo
Hotel Europe Sarajevo
Hotel Europe Sarajevo
8.1 E mirë
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel-Restaurant Kriva Cuprija
Hotel-Restaurant Kriva Cuprija
Hotel-Restaurant Kriva Cuprija
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Mostari
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Old Town Hotel Sarajevo
Old Town Hotel Sarajevo
Old Town Hotel Sarajevo
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Novotel Sarajevo Bristol
Novotel Sarajevo Bristol
Novotel Sarajevo Bristol
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel President Sarajevo
Hotel President Sarajevo
Hotel President Sarajevo
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Hotel Mepas
Hotel Mepas
Hotel Mepas
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Mostari
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Colors Inn
Hotel Colors Inn
Hotel Colors Inn
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Radon Plaza Hotel
Radon Plaza Hotel
Radon Plaza Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Hotel Eden Mostar
Hotel Eden Mostar
Hotel Eden Mostar
8.3 E mirë
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Mostari
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Isa Begov Hamam Hotel
Isa Begov Hamam Hotel
Isa Begov Hamam Hotel
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Courtyard by Marriott Sarajevo
Courtyard by Marriott Sarajevo
Courtyard by Marriott Sarajevo
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Pansion Villa Cardak
Pansion Villa Cardak
Pansion Villa Cardak
9.8 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Bosnjë dhe Hercegovinë, Mostari
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Halvat Guesthouse
Halvat Guesthouse
Halvat Guesthouse
9.7 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel VIP Sarajevo
Hotel VIP Sarajevo
Hotel VIP Sarajevo
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Boutique Hotel Central Sarajevo
Boutique Hotel Central Sarajevo
Boutique Hotel Central Sarajevo
8.1 E mirë
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Jelena
Hotel Jelena
Hotel Jelena
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Banja Luka
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Medugorje Hotel & Spa
Medugorje Hotel & Spa
Medugorje Hotel & Spa
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Medjugorje
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Residence Inn by Marriott Sarajevo
Residence Inn by Marriott Sarajevo
Residence Inn by Marriott Sarajevo
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Spa Hotel Terme
Spa Hotel Terme
Spa Hotel Terme
7.4 Mesatare
Hotel
Bosnjë dhe Hercegovinë, Sarajevë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.