Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba

Kralendijk
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 90 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Divi Flamingo Beach Resort and Casino
Divi Flamingo Beach Resort and Casino
Divi Flamingo Beach Resort and Casino
Resort
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Plaza Beach Resort Bonaire
Plaza Beach Resort Bonaire
Plaza Beach Resort Bonaire
7.9 Mesatare
Resort
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Buddy Dive Resort
Buddy Dive Resort
Buddy Dive Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Bamboo Bali Bonaire
Bamboo Bali Bonaire
Bamboo Bali Bonaire
Resort
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Eden Beach Resort - Bonaire
Eden Beach Resort - Bonaire
Eden Beach Resort - Bonaire
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sorobon Beach Resort
Sorobon Beach Resort
Sorobon Beach Resort
Resort
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Bonaire
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sand Dollar Condominiums
Sand Dollar Condominiums
Sand Dollar Condominiums
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Djambo
Djambo
Djambo
Apartament
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Sonrisa Boutique Hotel
Sonrisa Boutique Hotel
Sonrisa Boutique Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Bellafonte Luxury Oceanfront Hotel
Bellafonte Luxury Oceanfront Hotel
Bellafonte Luxury Oceanfront Hotel
Hotel
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Blachi Koko Apartments
Blachi Koko Apartments
Blachi Koko Apartments
Apartament
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bonaire Oceanfront Apartments
Bonaire Oceanfront Apartments
Bonaire Oceanfront Apartments
Apartament
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Central Hotel Bonaire
Central Hotel Bonaire
Central Hotel Bonaire
7.3 Mesatare
Hotel
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Ocean Breeze Boutique Hotel & Marina
Ocean Breeze Boutique Hotel & Marina
Ocean Breeze Boutique Hotel & Marina
8.1 E mirë
Hotel
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hillside Apartments
Hillside Apartments
Hillside Apartments
8.5 E mirë
Apartament
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Thebonairian
Thebonairian
Thebonairian
8.5 E mirë
Hotel
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hamlet Oasis Resort
Hamlet Oasis Resort
Hamlet Oasis Resort
Resort
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Hato
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
The Dive Hut
The Dive Hut
The Dive Hut
Hotel
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Kralendijk
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Queens Gardens Resort - A Hampshire Classic
Queens Gardens Resort - A Hampshire Classic
Queens Gardens Resort - A Hampshire Classic
Resort
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Ana e erës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Diver's Paradise Bonaire
Diver's Paradise Bonaire
Diver's Paradise Bonaire
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Bonaire, Shën Eustatius dhe Saba, Hato
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.