Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Santa Cruz me pishinë për fëmijë

Santa Cruz
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Santa Cruz në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Senses Hotel Boutique
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Camino Real Santa Cruz
Hotel Camino Real Santa Cruz
Hotel Camino Real Santa Cruz
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Los Tajibos Hotel
Los Tajibos Hotel
Los Tajibos Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Cortez Santa Cruz
Hotel Cortez Santa Cruz
Hotel Cortez Santa Cruz
8.9 E mirë
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Buganvillas Hotel Suites & Spa
Buganvillas Hotel Suites & Spa
Buganvillas Hotel Suites & Spa
7.7 Mesatare
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sun Hotel Santa Cruz
Sun Hotel Santa Cruz
Sun Hotel Santa Cruz
7.7 Mesatare
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
15.3 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Terranova Suites
Hotel Terranova Suites
Hotel Terranova Suites
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Prince Hotel Santa Cruz
Prince Hotel Santa Cruz
Prince Hotel Santa Cruz
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Yotau all Suites Hotel
Yotau all Suites Hotel
Yotau all Suites Hotel
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Novotel Santa Cruz De La Sierra
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
House Inn Apart Hotel
House Inn Apart Hotel
House Inn Apart Hotel
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel America Santa Cruz
Hotel America Santa Cruz
Hotel America Santa Cruz
8.1 E mirë
Hotel
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Suites Apart Hotel Ortiz
Suites Apart Hotel Ortiz
Suites Apart Hotel Ortiz
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bolivia, Santa Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.