Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në La Paz me pishinë për fëmijë

La Paz
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në La Paz në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Stannum Boutique Hotel & Spa
Stannum Boutique Hotel & Spa
Stannum Boutique Hotel & Spa
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
La Casona Hotel Boutique
La Casona Hotel Boutique
La Casona Hotel Boutique
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Camino Real Aparthotel Downtown
Camino Real Aparthotel Downtown
Camino Real Aparthotel Downtown
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Suites Camino Real
Suites Camino Real
Suites Camino Real
8.7 E mirë
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Europa La Paz
Hotel Europa La Paz
Hotel Europa La Paz
8.8 E mirë
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ritz Apart Hotel
Ritz Apart Hotel
Ritz Apart Hotel
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Casa Grande Hotel
Casa Grande Hotel
Casa Grande Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Hotel Presidente La Paz
Hotel Presidente La Paz
Hotel Presidente La Paz
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Casa Grande Suites
Casa Grande Suites
Casa Grande Suites
8.1 E mirë
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Las Brisas La Paz
Las Brisas La Paz
Las Brisas La Paz
8.7 E mirë
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Këmbimi i valutës
Hostal Isidoros
Hostal Isidoros
Hostal Isidoros
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Oberland La Paz
Hotel Oberland La Paz
Hotel Oberland La Paz
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
El Dorado La Paz
El Dorado La Paz
El Dorado La Paz
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Furgon i aeroportit
Hotel Calacoto
Hotel Calacoto
Hotel Calacoto
8.7 E mirë
Hotel
Bolivia, La Paz
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.