Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!

Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!

Çdo person ëndërron të jetë i vendosur në një ishull personal për të pakten disa ditë, dhe kompleksi turistik Kandolhu Island ofron këtë mundësi të rrallë. Ai disponon vetëm 50 vila, të pajisura me pajisje të fundit teknologjike. Nëse udhëtoni në dy persona, zgjedhja më e mirë është një shtëpi dykatëshe me një pishinë private dhe pamje nga oqeani. Nga dhoma gjumi e vendosur në katin e dytë, në mëngjeset hapet një peizazh deti jashtëzakonisht i bukur. Një terasë e vogël, plazhi privat me shtratë dielli dhe madje edhe një pishinë private krijojnë një ndjesi të vetëmimit dhe komfortit. Edhe një avantazh i rëndësishëm i këtij kompleksi turistik është mungesa totale e orarit - për mëngjes, drekë dhe darkë do të ju presin praktikisht në çdo kohë. Dhe kjo do të thotë se këtu mund të flejni gjatë, si dhe të merrni diell dhe të notoni, "pa kujtuar orën"!

Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!
Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!

Kandolhu Island - një ndjekje romantike

Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!

Ishujt e Maldivit për shumicën e turistëve lidhen me muajin e mjaltit dhe gjithçka që ka të bëjë me këtë. "Por në të vërtetë kjo vend është thjeshtë i krijuar për të filluar një jetë të re," - thotë Mark, menaxher i përgjithshëm i hotelit Kandolhu Island. Kështu, ai njëherë e bëri, duke ndërruar jetën e qetë në Kanadanë e ftohtë për "aventurat ishullare".

Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!

Në plazhin më të izoluar të ishullit Kandolhu, për çiftet e dashuruar organizohet një darkë luksoze me pamjen e perëndimit. Kuzhinieri bisedon paraprakisht me ju për menunë, dhe mund të jeni të sigurt se ky do të jetë një përvojë gastronomike e pamohueshme. Çdo gjë është menduar deri në detaje, kamerierët dalin pikërisht në momentin e duhur dhe bien në heshtje. Dhe madje edhe qielli në këtë mbrëmje tregon ngjyrat e tij më të mira për ju. Dhe kjo nuk është vetëm surpriza e vetme që e ka përgatitur ekipi i hotelit për ditën e dashuruarve. Janë krijuar posaçërisht 3 lloje menuse, të shërbyera në çdo vend të fshehtë - kjo është kati i dytë i bibliotekës, me pamje nga oqeani, në një derë privat ose në një cep të ngrohtë të plazhit. Çdo gjë është planifikuar për të fshehur ju prej syve të të tjerëve. Bëni një ndjekje romantike në Kandolu!

Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!

Ju - ylli në Kandolhu Island!

Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!
Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!

Hotel Kandolhu ka krijuar të gjitha kushtet që ju të ndiheni si një yll i vërtetë. Ipad-i në dhomë do të plotësojë çdo dëshirë tuaj - nga porosia e darkës deri te harta e qiellit të natës. Pas të gjitha, ku tjetër përveç në Maldivet për të studiuar yjet, të cilat shihen pa pajisje shtesë. Në shërbimin tuaj janë katër restorante gurmë, menyu SPA më i rafinuar, degustime të verëve koleksion në bare me pamje të perëndimit. Si dhe një jahtë 50-metër, nga të cilën nuk do të donit të largohesh kurrë. Në gjatë një ecjeje të ngadaltë me vela, do t'ju ofrojnë shampanjë dhe kanape. Dhe për të përshëndetur dhe për të ndjekur diellin mund ta bëni në dhomën tuaj të gjumit me mur të qelqit, sepse askush, përveç oqeanit, nuk do të guxonte të hedhë një sy në vilën tuaj pa leje. Këtu gjithçka është në mbrojtje të fshehtësisë së jetës tuaj private! 30 vila janë vendosur kështu që të pronarët nuk shohin njëri-tjetrin për shkak të pemës së dendur që ndan territorin. Secila prej tyre ka plazhin e tyre dhe një kopsht të vogël. Nëse dëshironi, mund të kaloni tërë pushimin në vetmi, pasi edhe me stafin mund të komunikoni këtu me ndihmën e pajisjeve. Ky nuk është një parajse për biznesmenët dhe yjet e televizionit të lodhur nga komunikimi tepër!

Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!
Qendra turistike Kandolhu Island realizon të gjitha ëndrrat tuaja!

Ndani këtë postim me miqtë tuaj!

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.