Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Vera është koha e pushimeve dhe rikuperimit të energjisë, koha kur kemi mundësinë për të fituar përvojat e reja të mrekullueshme, për të ngarkuar trupin tonë me energji dhe për të gjetur burime të reja frymëzimi për punën dhe krijimtarinë. Në botën moderne shumë pak njerëz mund të shkojnë në pushime verore duke e braktisur plotësisht punën: edhe në pushim ose duke u argëtuar në fundjavë, shpesh ne jemi të detyruar të përfshihemi për një periudhë të shkurtër në procesin e punës ose në zgjidhjen e disa punëve të lidhura me biznesin. Por gjithsesi dëshirojmë të ndiejmë se jemi ende në pushime, në një vend të mrekullueshëm, ku mund të relaksohemi vërtetë dhe të largohemi plotësisht nga e gjithë trëndafili i lodhshëm, sa herë që laptopi është i mbyllur dhe celulari është i fikur. Tani një vend i tillë ka qenë i hapur pranë Moskës - kjo është hoteli Hilton Garden Inn Moscow New Riga.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga ndodhet në një drejtim popullore veri-perendim — vetëm në 30 minuta vezë nga Moska, pranë autostradës Novorizhsk, dhe është gati të ju ofrojë një gamë të gjerë të shërbimeve më të ndryshme në fushën e biznesit, si dhe në fushën e pushimeve, argëtimit, sportit dhe procedurave të shëndetit. Niveli i shërbimit të ofruar nga ekipi i hotelit do të befasojë me perfeksionin e tij edhe klientët më të kërkesëshëm dhe të përvojuar.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Këtu ju mund të zhvilloni takime dhe konferenca biznesi në njërën nga 6 salla konferencash, më e madhja prej të cilave është në gjendje të mbajë deri në 300 persona, dhe të përdorni qendrën e biznesit të pajisur mirë. Dhe e rëndësishmja është se vendndodhja e hotelit dhe gama e gjerë e shërbimeve të ofruara do t'ju lejojnë ju, familjen tuaj dhe miqtë tuaj të shijoni natyrën mahnitëse, të vizitoni ngjarje emocionuese (dhe të organizoni disa të tilla vetë), të relaksoheni shpirtërisht dhe të kënaqeni trupin tuaj, duke relaksuar në hidromasazh, pishinë ose saunë. Po ashtu, ju mund të provoni pjatat e mahnitshme në restorantin e hotelit dhe të përdorni tarracën e tij verore, ku mund të vendosen deri në 250 persona. Për fëmijët, pa dyshim, do të interesohet koha që do të kalojnë në dhomën e lojërave për fëmijë dhe në oborrin e posaçëm të sigurt për fëmijët në natyrë.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga ofron 164 dhoma të rehatshme me të gjitha shërbimet e nevojshme: çaj dhe kafe falas, qasje pa tel në internet, printim largpërserit i dokumenteve, krevat me një materac unik The Sleep Garden Inn System™ nga kompania Natural Form™, televizor HD me zgjedhje të kanaleve ndërkombëtare, kasafortë dixhitale, fen, frigorifer i vogël, telefon me postë zë. Tani çmimi i dhomës fillon nga 4600 rubla për natë. Gjithashtu, mysafirët e Hilton Garden Inn Moscow New Riga presin oferta dhe zbritje të ndryshme, që do të bëjnë çmimet edhe më të këndshme.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

>

Nuk mund të mos vërejnë se çmimet janë të kënaqshme me nivelin e tyre të arsyeshëm dhe moderat për një shërbim të tillë të lartë. Kështu, për shembull, organizimi i një konference në të cilën marrin pjesë 20 persona do t'ju kushtojë nga 2400 rubla (qira sallës, pushimet për kafe dhe dreka), çmimi i qirasë së një kinoteatri me të gjitha pajisjet e nevojshme do të jetë 10 000 rubla.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Në hotel ka gjithçka e nevojshme për organizimin e një dreke biznesi, darkë biznesi, si dhe furrash të ndryshme. Përveç kësaj, personeli i kuzhinës së hotelit do t'ju ndihmojë të përgatiteni për një darkë BBQ, duke zgjedhur dhe përgatitur një meny të mrekullueshme të BBQ-së.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Para nesh është vjeshta e shumëpritur, e ngrohtë dhe diellorë, kur kënaqësi të veçanta sjellin procedurat e freskëta dhe relaksuese ujore. Prandaj, dëshirohet të kushtohet vëmendje e veçantë zonave me ujë që ka në dispozicion hoteli. Një nga këto zona në Hilton Garden Inn Moscow New Riga është pishina, që do t'ju ndihmojë të mbani formën dhe të filloni mrekullueshëm ditën tuaj me notat energjike dhe revigoruese.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Për më tepër, çfarë mund të jetë më mirë se të relaksohesh dhe të qëndrosh në ujërat e rënda të një hidromasazhi të rehatshëm? Pas një procedure të tillë të mahnitshme, çdo stres dhe lodhje do të zhduken si me magji!

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Dhe në fund, opsioni më i mirë i argëtimit në verë - pushimi pranë ujit në ajër të pastër. Këtu ju pret një kompleks i plotë i shërbimeve dhe argëtimit të ndryshëm. Për ata që duan të ndezin nishanin në diell - një lago veror me shtrat plazhi dhe mundësinë për të porositur pije freskuese në barin e plazhit. Dhe fëmijët, natyrisht, do të gëzohen shumë nga zona e akvaparkut e posaçme për ta me tobogane, trampoline dhe pishinë.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Hotel Hilton Garden Inn Moscow New Riga - pushimi juaj veror në realizim të përkryer.

Ndani këtë postim me miqtë tuaj!

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.