Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bermuda

Hamilton
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 32 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Grotto Bay Beach Resort
Grotto Bay Beach Resort
Grotto Bay Beach Resort
8.1 E mirë
Resort
Bermuda, Tucker's Town
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Coco Reef Bermuda
Coco Reef Bermuda
Coco Reef Bermuda
7.2 Mesatare
Resort
Bermuda, Mount Pleasant
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Reefs Resort and Club
The Reefs Resort and Club
The Reefs Resort and Club
8.8 E mirë
Hotel
Bermuda, Fshati Somerset
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Hamilton Princess & Beach Club A Fairmont Managed Hotel
Hamilton Princess & Beach Club A Fairmont Managed Hotel
Hamilton Princess & Beach Club A Fairmont Managed Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Pompano Beach Club
Pompano Beach Club
Pompano Beach Club
8.9 E mirë
Resort
Bermuda, Fshati Somerset
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Royal Palms Hotel
Royal Palms Hotel
Royal Palms Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Bermuda, Hamilton
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Newstead Belmont Hills Golf Resort & Spa
Newstead Belmont Hills Golf Resort & Spa
Newstead Belmont Hills Golf Resort & Spa
Resort
Bermuda, Mount Pleasant
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rosedon Hotel
Rosedon Hotel
Rosedon Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Bermuda, Hamilton
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Cambridge Beaches Resort and Spa
Cambridge Beaches Resort and Spa
Cambridge Beaches Resort and Spa
8.6 E mirë
Resort
Bermuda, Fshati Somerset
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Rosewood Bermuda
Rosewood Bermuda
Rosewood Bermuda
8.2 E mirë
Resort
Bermuda, Tucker's Town
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Saint George's Club
The Saint George's Club
The Saint George's Club
8.4 E mirë
Hotel
Bermuda, Shën Gjergjit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Sandpiper Apartments
Sandpiper Apartments
Sandpiper Apartments
Apartament
Bermuda, Mount Pleasant
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Windsong Guest Apartments
Windsong Guest Apartments
Windsong Guest Apartments
Apartament
Bermuda, Hamilton
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Fourways Inn
8.7 E mirë
Kopsht
Bermuda, Mount Pleasant
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Edgehill Manor Guest House
Edgehill Manor Guest House
Edgehill Manor Guest House
8.7 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Bermuda, Hamilton
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
The Loren at Pink Beach
The Loren at Pink Beach
The Loren at Pink Beach
Hotel
Bermuda, Tucker's Town
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Rosemont Guest Suites
Rosemont Guest Suites
Rosemont Guest Suites
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bermuda, Hamilton
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Dawkins Manor
Dawkins Manor
Dawkins Manor
Hotel
Bermuda, Mount Pleasant
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • TV
Oxford House
Oxford House
Oxford House
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Bermuda, Hamilton
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Bermuda Connections Guest House
Apartament
Bermuda, Fshati Somerset
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.