Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në San Pedro, Belize

San Pedro
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 53 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
SunBreeze Hotel San Pedro
SunBreeze Hotel San Pedro
SunBreeze Hotel San Pedro
8.8 E mirë
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Caribbean Villas Hotel
Caribbean Villas Hotel
Caribbean Villas Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Corona del Mar San Pedro
Corona del Mar San Pedro
Corona del Mar San Pedro
7.6 Mesatare
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Ramon's Village Resort
Ramon's Village Resort
Ramon's Village Resort
8.9 E mirë
Resort
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Pedro's Hotel
Pedro's Hotel
Pedro's Hotel
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Xanadu Island Resort
Xanadu Island Resort
Xanadu Island Resort
9.4 E shkëlqyer
Resort
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pelican Reef Villas Resort
Pelican Reef Villas Resort
Pelican Reef Villas Resort
9.6 E shkëlqyer
Resort
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
SunBreeze Suites
SunBreeze Suites
SunBreeze Suites
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Royal Caribbean Resort
Royal Caribbean Resort
Royal Caribbean Resort
7.3 Mesatare
Resort
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Mata Rocks Resort
Mata Rocks Resort
Mata Rocks Resort
8.1 E mirë
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Ocean Tide Beach Resort
Ocean Tide Beach Resort
Ocean Tide Beach Resort
8.7 E mirë
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Banana Beach Resort
Banana Beach Resort
Banana Beach Resort
10.0 E shkëlqyer
Resort
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Blue Tang Inn
Blue Tang Inn
Blue Tang Inn
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sandbar Beachfront Hostel & Restaurant
Sandbar Beachfront Hostel & Restaurant
Sandbar Beachfront Hostel & Restaurant
8.8 E mirë
Hostel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Caye Casa
Caye Casa
Caye Casa
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Tradewinds Paradise Villas
Tradewinds Paradise Villas
Tradewinds Paradise Villas
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Mayan Princess Hotel
Mayan Princess Hotel
Mayan Princess Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Seven Seas Resort
Seven Seas Resort
Seven Seas Resort
Resort
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Del Rio San Pedro
Hotel Del Rio San Pedro
Hotel Del Rio San Pedro
8.9 E mirë
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Holiday Hotel San Pedro
Holiday Hotel San Pedro
Holiday Hotel San Pedro
7.5 Mesatare
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.