Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Punta Gorda, Belize

Punta Gorda
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Copal Tree Lodge a Muy'Ono Resort
Copal Tree Lodge a Muy'Ono Resort
Copal Tree Lodge a Muy'Ono Resort
Kampi
Belize, Punta Gorda
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Lodge at Big Falls
The Lodge at Big Falls
The Lodge at Big Falls
9.3 E shkëlqyer
Kampi
Belize, Punta Gorda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Chaab'il B'e Lodge & Casitas
Chaab'il B'e Lodge & Casitas
Chaab'il B'e Lodge & Casitas
8.4 E mirë
Kampi
Belize, Punta Gorda
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Beya Suites
Beya Suites
Beya Suites
8.9 E mirë
Hotel
Belize, Punta Gorda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
The Sea Front Inn
The Sea Front Inn
The Sea Front Inn
Han
Belize, Punta Gorda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Coral House
Hotel
Belize, Punta Gorda
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Mahogany Villas
Kampi
Belize, Punta Gorda
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.