Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Belize

Belmopan
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 276 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Ramada by Wyndham Princess Belize City
Ramada by Wyndham Princess Belize City
Ramada by Wyndham Princess Belize City
5.6
Hotel
Belize, Belize City
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
 • Biliardo
Coco Beach Resort Ambergris Caye
Coco Beach Resort Ambergris Caye
Coco Beach Resort Ambergris Caye
9.3 E shkëlqyer
Resort
Belize, Ambergris Caye
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Radisson Fort George Hotel & Marina
Radisson Fort George Hotel & Marina
Radisson Fort George Hotel & Marina
7.5 Mesatare
Hotel
Belize, Belize City
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
SunBreeze Hotel San Pedro
SunBreeze Hotel San Pedro
SunBreeze Hotel San Pedro
8.8 E mirë
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Caribbean Villas Hotel
Caribbean Villas Hotel
Caribbean Villas Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Corona del Mar San Pedro
Corona del Mar San Pedro
Corona del Mar San Pedro
7.6 Mesatare
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Ramon's Village Resort
Ramon's Village Resort
Ramon's Village Resort
8.9 E mirë
Resort
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Pedro's Hotel
Pedro's Hotel
Pedro's Hotel
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Umaya Resort & Adventures
Umaya Resort & Adventures
Umaya Resort & Adventures
8.6 E mirë
Resort
Belize, Seine Bight
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
Xanadu Island Resort
Xanadu Island Resort
Xanadu Island Resort
9.4 E shkëlqyer
Resort
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Lodge at ChaaCreek
The Lodge at ChaaCreek
The Lodge at ChaaCreek
9.4 E shkëlqyer
Resort
Belize, San Jose Succotz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Ian Andersons Caves Branch Lodge
Ian Andersons Caves Branch Lodge
Ian Andersons Caves Branch Lodge
Kampi
Belize, Belmopan
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
Matachica Resort & Spa
Matachica Resort & Spa
Matachica Resort & Spa
8.8 E mirë
Resort
Belize, Ambergris Caye
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
X'tan Ha- The Waterfront
X'tan Ha- The Waterfront
X'tan Ha- The Waterfront
8.9 E mirë
Resort
Belize, Ambergris Caye
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
San Ignacio Resort Hotel
San Ignacio Resort Hotel
San Ignacio Resort Hotel
8.7 E mirë
Resort
Belize, San Ignacio
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Belizean Shores Resort
Belizean Shores Resort
Belizean Shores Resort
9.3 E shkëlqyer
Resort
Belize, Ambergris Caye
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Cahal Pech Village Resort
Cahal Pech Village Resort
Cahal Pech Village Resort
8.1 E mirë
Resort
Belize, San Ignacio
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
Pelican Reef Villas Resort
Pelican Reef Villas Resort
Pelican Reef Villas Resort
9.6 E shkëlqyer
Resort
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ka'ana Resort & Spa
Ka'ana Resort & Spa
Ka'ana Resort & Spa
9.1 E shkëlqyer
Resort
Belize, San Ignacio
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
SunBreeze Suites
SunBreeze Suites
SunBreeze Suites
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Belize, San Pedro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.