Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ostend me pishinë për fëmijë

Ostend
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ostend në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Mercure Oostende
Mercure Oostende
Mercure Oostende
Hotel
Belgjika, Ostend
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Bero
Hotel Bero
Hotel Bero
Hotel
Belgjika, Ostend
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Vayamundo De Kinkhoorn & Ravelingen
Vayamundo De Kinkhoorn & Ravelingen
Vayamundo De Kinkhoorn & Ravelingen
8.2 E mirë
Hotel
Belgjika, Ostend
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel De Hofkamers
Hotel De Hofkamers
Hotel De Hofkamers
Hotel
Belgjika, Ostend
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Biliardo
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Hotel Imperial Ostend
Hotel Imperial Ostend
Hotel Imperial Ostend
8.8 E mirë
Hotel
Belgjika, Ostend
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Hotel Louisa
Hotel Louisa
Hotel Louisa
7.7 Mesatare
Hotel
Belgjika, Ostend
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Hotel Ter Streep
Hotel Ter Streep
Hotel Ter Streep
7.8 Mesatare
Hotel
Belgjika, Ostend
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Vayamundo Oostende - Apartments
Vayamundo Oostende - Apartments
Vayamundo Oostende - Apartments
Apartament
Belgjika, Ostend
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Pishinë në brendësi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.