Belgjika, Middelkerke

Acropolis Middelkerke

Westendelaan 94 Middelkerke, Belgjika Hotel
7 oferta nga 19026 ALL Shiko ofertën
Acropolis Middelkerke
Shiko ofertën —
Shërbimet dhe rehatitë
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Shfaq të gjitha rehatitët 15
Vendndodhja
Në qendër të qytetit
1.3 km
Çfarë është në afërsi?

Çmimet e dhomave

Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet
Kontrolloni disponueshmërinë
Çmimet mund të jenë jashtë datës, zgjidhni datat për të parë çmimet aktuale
Ju mund të rezervoni një hotel vetëm në faqet partnere të TravelAsk
çmimet
Përditëso çmimet

Çfarë ka rreth

Westendelaan 94 Middelkerke, Belgjika

Disa atraksione dhe pamje të afërta rreth hotelit 'Acropolis Middelkerke' në Middelkerke, Belgjikë përfshijnë:

1. Plazhi i Middelkerke: Hoteli ndodhet vetëm një shëtitje të shkurtër larg plazhit me rërë të Middelkerke, ku mysafirët mund të relaksohen, të bëjnë diell, ose të marrin një not të freskët në Detin e Veriut.

2. Kazino Middelkerke: Një vend i popullorët për argëtim në zonë, kazinoja ofron një gamë opsionesh lojërash, argëtim live dhe zgjedhje ushqimore.

3. Plazhi i Westende: Një plazh tjetër i bukur i vendosur pranë, plazhi i Westende është një vend i shkëlqyer për sporte ujore, diell, dhe kënaqësitë e rrugës së bregdetit.

4. Plopsaland De Panne: Një park tematik miqësor për familjet e vendosur një drejtim të shkurtër me makinë larg, Plopsaland De Panne ofron vende të ngjitjeve, shfaqje, dhe atraksione me bazë në personazhet popullore të filmit për fëmijë.

5. Parku Warandepark: Një park i qetë me rrugë për shëtitje, hapësirë gjelbëruese, dhe një lojërrëzë, Warandepark është një vend i bukur për një shëtitje të këndshme ose një piknik.

6. Muzeu Kombëtar i Peshkimit: I vendosur në qytetin e afërt Oostduinkerke, ky muze tregon historinë dhe kulturën e industrisë belge të peshkimit.

map
Acropolis Middelkerke
Hotel

Në qendër të qytetit1.3

Rreth hotelit

Rreth

Acropolis Middelkerke është një hotel modern dhe stiloz i vendosur në Middelkerke, Belgjikë. Hoteli ofron dhoma të rehatshme dhe të pajisura mirë që janë perfekte për udhëtarët e qetësisë dhe të biznesit. Çdo dhomë është e pajisur me shërbime si klimatizim, televizor i ngjyrës së pëlqyer, një minibar, një kuti të sigurisë dhe një banjë private me dush. Vizitorët mund të shijojnë vaktet e shijshme në restorantin në vend, i cili ofron një gamë pllakë rrethi e pjerrësa që variojnë nga kuzhina belge tradicionale në favoritet ndërkombëtare. Mengjesi gjithashtu është i disponueshëm për vizitorët për të filluar ditën e tyre në I duhur. Përveç dhomave të rehatshme dhe vakteve të shijshme, Acropolis Middelkerke ofron një gamë shërbimesh për të cilat vizitorët mund të shijojnë, duke përfshirë Wi-Fi falas nëpër hotel, një qendër fitnessi, një saunë, dhe parkim falas. Përmbledhtazi, Acropolis Middelkerke është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një vend të rehatshëm dhe të përshtatshëm për të qëndruar në Middelkerke, Belgjikë.

Zbavitja

1. Kazino Middelkerke: Një kazino i njohur në Middelkerke ku mund të provoni fatin tuaj në lojëra të ndryshme.

2. Kinepolis Oostende: Një kompleks kinemaje në Oostende pranë ku mund të shikoni filmat më të fundit në ekranin e madh.

3. Leopoldpark: Një park i bukur në Middelkerke ku mund të bëni një shëtitje relaksuese dhe të shijoni mjedisin e qetë.

4. De Buffalo Bill Ranch: Një park argëtimi me temë perëndimore me aktivitete si mini golf, go-karting dhe garë me kuaj.

5. MEC Staf Versluys: Një qendër kulturore në Bredene, vetëm disa minuta larg nga Middelkerke, ku mund të shijoni koncerte, shfaqje teatrore dhe ngjarje të tjera.

6. Golf Ter Hille: Një fushë golfi e vendosur në Koksijde pranë ku mund të praktikoni sërish swingun tuaj dhe të shijoni një rreth golfi.

7. Plopsaland De Panne: Një park tematik i njohur vetëm një shkurt udhëtim larg nga Middelkerke me lojëra dhe atraksione për tërë familjen.

8. Het Zwin: Një rezervat natyrore dhe shteg i zogjve i vendosur pranë Knokke-Heist ku mund të eksploroni pejsazhin bregdetar të bukur.

Pyetjet kryesore

1. Çfarë është Akropolisi në Middelkerke?
1. Çfarë është Akropolisi në Middelkerke?1

Akropolisi në Middelkerke është një qendër kulturore dhe eventesh që organizon koncerte, performanca, ekspozita dhe konferenca të ndryshme.

2. Si mund të arrij në Akropolisi Middelkerke?
2. Si mund të arrij në Akropolisi Middelkerke?1

Akropolisi Middelkerke ndodhet në Populierenlaan 31, 8430 Middelkerke, Belgjikë. Është e lehtë të arrihet me makinë, transport publik, ose edhe duke u ecë në këmbë nëse qëndroni pranë.

3. Çfarë eventesh mbahen në Akropolisi Middelkerke?
3. Çfarë eventesh mbahen në Akropolisi Middelkerke?1

Akropolisi Middelkerke organizon një gamë të gjerë eventesh duke përfshirë koncerte muzikore, performanca teatrale, ekspozita arti, konferenca, dhe më shumë. Kontrolloni faqen e tyre ose faqet e tyre në media sociale për eventet e ardhshme.

4. A ka vend për parkim në Akropolisi Middelkerke?
4. A ka vend për parkim në Akropolisi Middelkerke?1

Po, ka vend për parkim në Akropolisi Middelkerke për vizitorët që marrin pjesë në evente. Megjithatë, mund të bëhet ngushtë gjatë eventeve të njohura, kështu që këshillohet të vini herët.

5. A mund të marrë me qira Akropolisi Middelkerke për ngjarjen time?
5. A mund të marrë me qira Akropolisi Middelkerke për ngjarjen time?1

Po, Akropolisi Middelkerke mund të marrë me qira për evente private si dasma, takime korporative, ose ngjarje të tjera speciale. Kontaktoni vendndodhjen për më shumë informacion mbi tarifat e qirave dhe disponueshmërinë.

Të gjitha shërbimet dhe rehatitë

Argëtim dhe relaksim
 • Casino
 • Biliardo
 • Blyni i Dartit
Përvojat në hotel
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Dhoma takimesh
Përvojat në dhoma
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Aktivitete në ujë
 • Pishinë
 • Pishinë në brendësi
Shërbime shtesë
 • Depozitimi i bagazheve
Rishikimi i hotelit Acropolis Middelkerke
Komente tuaja
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Rishikimi juaj është dërguar me sukses dhe do të shfaqet në faqe pas verifikimit.
Nuk e gjetët përgjigjen që kërkoni? Pyesni pyetjen tuaj
Pyesni një pyetje këtu
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Pyetja juaj është dërguar me sukses

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.