Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Genti me pishinë për fëmijë

Genti
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Genti në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
NH Gent Belfort
NH Gent Belfort
NH Gent Belfort
Hotel
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pillows Grand Hotel Reylof
Pillows Grand Hotel Reylof
Pillows Grand Hotel Reylof
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ghent Marriott Hotel
Ghent Marriott Hotel
Ghent Marriott Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel de Flandre Ghent
Hotel de Flandre Ghent
Hotel de Flandre Ghent
8.0 E mirë
Hotel
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Harmony Ghent
Hotel Harmony Ghent
Hotel Harmony Ghent
Hotel
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
B&B The Verhaegen
B&B The Verhaegen
B&B The Verhaegen
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Novotel Gent Centrum
Novotel Gent Centrum
Novotel Gent Centrum
7.9 Mesatare
Hotel
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Holiday Inn Express Gent
Holiday Inn Express Gent
Holiday Inn Express Gent
9.7 E shkëlqyer
Hotel
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Monasterium PoortAckere
Hotel Monasterium PoortAckere
Hotel Monasterium PoortAckere
8.2 E mirë
Hotel
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Atlas B&B
Atlas B&B
Atlas B&B
Mengjezore dhe Mbrëmje
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
1898 The Post
1898 The Post
1898 The Post
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Belgjika, Genti
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.