Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Brukseli me pishinë për fëmijë

Brukseli
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 61 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Brukseli në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Warwick Brussels
Warwick Brussels
Warwick Brussels
7.9 Mesatare
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Marivaux Hotel
Marivaux Hotel
Marivaux Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Radisson Collection Grand Place Brussels
Radisson Collection Grand Place Brussels
Radisson Collection Grand Place Brussels
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Novotel Brussels Off Grand Place
Hotel Novotel Brussels Off Grand Place
Hotel Novotel Brussels Off Grand Place
8.3 E mirë
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Renaissance Brussels Hotel
Renaissance Brussels Hotel
Renaissance Brussels Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
The Dominican
The Dominican
The Dominican
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
NH Brussels Bloom
NH Brussels Bloom
NH Brussels Bloom
8.9 E mirë
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Hotel Pullman Brussels Centre Midi
Hotel Pullman Brussels Centre Midi
Hotel Pullman Brussels Centre Midi
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Hilton Brussels Grand Place
Hilton Brussels Grand Place
Hilton Brussels Grand Place
8.1 E mirë
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Rocco Forte Hotel Amigo
Rocco Forte Hotel Amigo
Rocco Forte Hotel Amigo
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
NH Collection Brussels Centre
NH Collection Brussels Centre
NH Collection Brussels Centre
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Brussels Marriott Hotel Grand Place
Brussels Marriott Hotel Grand Place
Brussels Marriott Hotel Grand Place
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
NH Brussels Carrefour de L'Europe
NH Brussels Carrefour de L'Europe
NH Brussels Carrefour de L'Europe
7.7 Mesatare
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Indigo Brussels - City
Hotel Indigo Brussels - City
Hotel Indigo Brussels - City
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Steigenberger Wiltcher's
Steigenberger Wiltcher's
Steigenberger Wiltcher's
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Sofitel Brussels Europe
Sofitel Brussels Europe
Sofitel Brussels Europe
8.6 E mirë
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Radisson RED Hotel Brussels
Radisson RED Hotel Brussels
Radisson RED Hotel Brussels
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Newhotel Charlemagne
Newhotel Charlemagne
Newhotel Charlemagne
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Sofitel Brussels Le Louise
Sofitel Brussels Le Louise
Sofitel Brussels Le Louise
8.5 E mirë
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Novotel Brussels Centre Midi
Novotel Brussels Centre Midi
Novotel Brussels Centre Midi
8.2 E mirë
Hotel
Belgjika, Brukseli
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.