Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Antwerp me pishinë për fëmijë

Antwerp
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Antwerp në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Radisson Blu Astrid Hotel Antwerp
Radisson Blu Astrid Hotel Antwerp
Radisson Blu Astrid Hotel Antwerp
7.9 Mesatare
Hotel
Belgjika, Antwerp
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Crowne Plaza Antwerpen
Crowne Plaza Antwerpen
Crowne Plaza Antwerpen
7.9 Mesatare
Hotel
Belgjika, Antwerp
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Banks
Hotel Banks
Hotel Banks
8.0 E mirë
Hotel
Belgjika, Antwerp
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kafene/ditore
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Maison Nationale City Flats & Suites
Maison Nationale City Flats & Suites
Maison Nationale City Flats & Suites
Shtëpi e mysafirëve
Belgjika, Antwerp
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Small Luxury & Boutique Hotel De Witte Lelie
Small Luxury & Boutique Hotel De Witte Lelie
Small Luxury & Boutique Hotel De Witte Lelie
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Belgjika, Antwerp
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Soul Antwerp
The Soul Antwerp
The Soul Antwerp
8.1 E mirë
Apartament
Belgjika, Antwerp
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
B&B BedStarLine
B&B BedStarLine
B&B BedStarLine
Mengjezore dhe Mbrëmje
Belgjika, Antwerp
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.