Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lugina e Diamantit, Barbados

Lugina e Diamantit
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
The Crane Resort
The Crane Resort
The Crane Resort
7.1 Mesatare
Resort
Barbados, Lugina e Diamantit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Hilton Grand Vacations At The Crane
Hilton Grand Vacations At The Crane
Hilton Grand Vacations At The Crane
7.7 Mesatare
Resort
Barbados, Lugina e Diamantit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Mermaid Apartments
Apartament
Barbados, Lugina e Diamantit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Lavanderi vetëshërbimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.