Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Daka, Bangladeshi

Daka
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 132 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel 71
Hotel 71
Hotel 71
7.8 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Pan Pacific Sonargaon Dhaka
Pan Pacific Sonargaon Dhaka
Pan Pacific Sonargaon Dhaka
7.8 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The Westin Dhaka
The Westin Dhaka
The Westin Dhaka
7.8 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Radisson Blu Dhaka Water Garden
Radisson Blu Dhaka Water Garden
Radisson Blu Dhaka Water Garden
7.1 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
11.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Hotel Tropical Daisy
Hotel Tropical Daisy
Hotel Tropical Daisy
7.6 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Dhaka Regency Hotel & Resort Limited
Dhaka Regency Hotel & Resort Limited
Dhaka Regency Hotel & Resort Limited
7.6 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
13.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Lakeshore Banani
Lakeshore Banani
Lakeshore Banani
7.7 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Amari Dhaka
Amari Dhaka
Amari Dhaka
7.9 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Long Beach Suites Dhaka
Long Beach Suites Dhaka
Long Beach Suites Dhaka
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Six Seasons Hotel
Six Seasons Hotel
Six Seasons Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fasilitete fitnesi
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Le Meridien Dhaka
Le Meridien Dhaka
Le Meridien Dhaka
7.5 Mesatare
Resort
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
14.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Këmbimi i valutës
Richmond Hotel & Suites
Richmond Hotel & Suites
Richmond Hotel & Suites
5.8
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
16.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Sarina
Hotel Sarina
Hotel Sarina
7.9 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Lakeshore Hotel & Apartments
Lakeshore Hotel & Apartments
Lakeshore Hotel & Apartments
8.2 E mirë
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
FARS Hotel & Resorts
FARS Hotel & Resorts
FARS Hotel & Resorts
7.2 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Best Western Plus Maple Leaf
Best Western Plus Maple Leaf
Best Western Plus Maple Leaf
7.7 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
16.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
La Vinci Hotel
La Vinci Hotel
La Vinci Hotel
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
THE WAY Dhaka
THE WAY Dhaka
THE WAY Dhaka
8.3 E mirë
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Innotel Luxury Hotel Dhaka
Innotel Luxury Hotel Dhaka
Innotel Luxury Hotel Dhaka
7.1 Mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Ornate
Hotel Ornate
Hotel Ornate
6.2 Më poshtë mesatare
Hotel
Bangladeshi, Daka
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.