Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Manama me pishinë për fëmijë

Manama
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 70 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Manama në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Art Hotel & Resort
The Art Hotel & Resort
The Art Hotel & Resort
8.7 E mirë
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Gulf Hotel Bahrain
Gulf Hotel Bahrain
Gulf Hotel Bahrain
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Le Meridien Bahrain City Centre
Le Meridien Bahrain City Centre
Le Meridien Bahrain City Centre
8.2 E mirë
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Novotel Bahrain Al Dana Resort
Novotel Bahrain Al Dana Resort
Novotel Bahrain Al Dana Resort
7.6 Mesatare
Resort
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Elite Resort & Spa
Elite Resort & Spa
Elite Resort & Spa
7.5 Mesatare
Resort
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Majestic Arjaan by Rotana
Majestic Arjaan by Rotana
Majestic Arjaan by Rotana
8.8 E mirë
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Swiss-Belhotel Seef
Swiss-Belhotel Seef
Swiss-Belhotel Seef
8.4 E mirë
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Four Seasons Hotel Bahrain Bay
Four Seasons Hotel Bahrain Bay
Four Seasons Hotel Bahrain Bay
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The K Hotel
The K Hotel
The K Hotel
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
The Westin City Centre Bahrain
The Westin City Centre Bahrain
The Westin City Centre Bahrain
8.5 E mirë
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Juffair Gate Hotel
Juffair Gate Hotel
Juffair Gate Hotel
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
The Diplomat Radisson Blu Hotel Residence & Spa
The Diplomat Radisson Blu Hotel Residence & Spa
The Diplomat Radisson Blu Hotel Residence & Spa
8.5 E mirë
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ramee Grand Hotel & Spa
Ramee Grand Hotel & Spa
Ramee Grand Hotel & Spa
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Mercure Grand Hotel Seef / All Suites
Mercure Grand Hotel Seef / All Suites
Mercure Grand Hotel Seef / All Suites
7.7 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Ritz-Carlton Bahrain
The Ritz-Carlton Bahrain
The Ritz-Carlton Bahrain
8.8 E mirë
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Gulf Court Hotel
Gulf Court Hotel
Gulf Court Hotel
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
InterContinental Regency Bahrain
InterContinental Regency Bahrain
InterContinental Regency Bahrain
8.4 E mirë
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Elite Grande
Elite Grande
Elite Grande
8.0 E mirë
Hotel
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Fraser Suites Seef Bahrain
Fraser Suites Seef Bahrain
Fraser Suites Seef Bahrain
8.5 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Elite Seef Residence Manama
Elite Seef Residence Manama
Elite Seef Residence Manama
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Bahrein, Manama
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.