Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Baku me pishinë për fëmijë

Baku
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 34 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Baku në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Fairmont Baku Flame Towers
Fairmont Baku Flame Towers
Fairmont Baku Flame Towers
8.7 E mirë
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hilton Baku
Hilton Baku
Hilton Baku
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Four Seasons Hotel Baku
Four Seasons Hotel Baku
Four Seasons Hotel Baku
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Excelsior Hotel & Spa Baku
Excelsior Hotel & Spa Baku
Excelsior Hotel & Spa Baku
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ramada Baku Hotel
Ramada Baku Hotel
Ramada Baku Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
12.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Anatolia Hotel Baku
Anatolia Hotel Baku
Anatolia Hotel Baku
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Grand Hotel Baku
Grand Hotel Baku
Grand Hotel Baku
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Grand Hotel Europe Baku
Grand Hotel Europe Baku
Grand Hotel Europe Baku
8.3 E mirë
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Staybridge Suites Baku
Staybridge Suites Baku
Staybridge Suites Baku
8.7 E mirë
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hyatt Regency Baku
Hyatt Regency Baku
Hyatt Regency Baku
8.4 E mirë
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Sapphire Marine
Sapphire Marine
Sapphire Marine
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Spring Hotel Baku
Spring Hotel Baku
Spring Hotel Baku
Han
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
20.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Caspian Business Hotel
Caspian Business Hotel
Caspian Business Hotel
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Maestro Hotel
Maestro Hotel
Maestro Hotel
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Dreamland Golf Hotel Baku
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Apartment near Metro Nizami
Apartament
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Restorant
 • Frigorifer
Pullman Baku
Pullman Baku
Pullman Baku
8.5 E mirë
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Bristol Hotel Baku
Bristol Hotel Baku
Bristol Hotel Baku
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Old City Inn Hotel
Old City Inn Hotel
Old City Inn Hotel
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Regnum Hotel Baku
Regnum Hotel Baku
Regnum Hotel Baku
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Azerbajxhani, Baku
Largësia nga qendra e qytetit:
23.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.