Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Villach, Austria

Villach
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 26 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Palais26
Hotel Palais26
Hotel Palais26
8.6 E mirë
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Holiday Inn Villach
Holiday Inn Villach
Holiday Inn Villach
8.7 E mirë
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel City Villach
Hotel City Villach
Hotel City Villach
8.4 E mirë
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Thermenhotel Karawankenhof
Thermenhotel Karawankenhof
Thermenhotel Karawankenhof
8.8 E mirë
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Altstadthotel Mosser
Altstadthotel Mosser
Altstadthotel Mosser
8.2 E mirë
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Hotel Warmbaderhof
Hotel Warmbaderhof
Hotel Warmbaderhof
8.8 E mirë
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Hotel Seven Villach
Hotel Seven Villach
Hotel Seven Villach
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Dhoma takimesh
Hotel Goldenes Lamm Villach
Hotel Goldenes Lamm Villach
Hotel Goldenes Lamm Villach
8.6 E mirë
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Altstadthotel Kramer
Altstadthotel Kramer
Altstadthotel Kramer
8.2 E mirë
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Waldhof Villach
Waldhof Villach
Waldhof Villach
Pensjon
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ecje
 • Kopilak
Hotel Seestuben
Hotel Seestuben
Hotel Seestuben
7.8 Mesatare
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Pension Furstenhof Villach
Pension Furstenhof Villach
Pension Furstenhof Villach
8.4 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Sportpark Warmbad-Villach
Sportpark Warmbad-Villach
Sportpark Warmbad-Villach
7.9 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pension Popotnik
Pension Popotnik
Pension Popotnik
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ecje
Robinson Club Landskron
Robinson Club Landskron
Robinson Club Landskron
8.8 E mirë
Hotel
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Exclusive Holiday Apartments
Apartament
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
Pension - Ferienwohungen Zollner
Pension - Ferienwohungen Zollner
Pension - Ferienwohungen Zollner
9.0 E shkëlqyer
Apartament
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Apartments Villach
Apartments Villach
Apartments Villach
Apartament
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Stadtschenke
9.6 E shkëlqyer
Apartament
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Limehome Villach Kirchenplatz
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Austria, Villach
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.