Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Vjena me pishinë për fëmijë

Vjena
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 91 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Vjena në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Steigenberger Hotel Herrenhof
Steigenberger Hotel Herrenhof
Steigenberger Hotel Herrenhof
8.8 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Le Meridien Vienna
Le Meridien Vienna
Le Meridien Vienna
8.4 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hilton Vienna Danube Waterfront
Hilton Vienna Danube Waterfront
Hilton Vienna Danube Waterfront
8.1 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Austria Trend Hotel Savoyen Vienna
Austria Trend Hotel Savoyen Vienna
Austria Trend Hotel Savoyen Vienna
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Austria Trend Parkhotel Schonbrunn Wien
Austria Trend Parkhotel Schonbrunn Wien
Austria Trend Parkhotel Schonbrunn Wien
8.8 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Austria Trend Hotel Ananas Wien
Austria Trend Hotel Ananas Wien
Austria Trend Hotel Ananas Wien
8.1 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Fleming's Selection Hotel Wien-City
Fleming's Selection Hotel Wien-City
Fleming's Selection Hotel Wien-City
8.8 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
BEST WESTERN PLUS Amedia Wien
BEST WESTERN PLUS Amedia Wien
BEST WESTERN PLUS Amedia Wien
8.4 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
JUFA Hotel Wien
JUFA Hotel Wien
JUFA Hotel Wien
8.5 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Austria Trend Hotel Europa Wien
Austria Trend Hotel Europa Wien
Austria Trend Hotel Europa Wien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Austria Trend Hotel Bosei Wien
Austria Trend Hotel Bosei Wien
Austria Trend Hotel Bosei Wien
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Vienna Marriott Hotel
Vienna Marriott Hotel
Vienna Marriott Hotel
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Novotel Wien City
Novotel Wien City
Novotel Wien City
8.2 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Levante Parliament - A Design Hotel
The Levante Parliament - A Design Hotel
The Levante Parliament - A Design Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Ambassador Vienna
Hotel Ambassador Vienna
Hotel Ambassador Vienna
8.5 E mirë
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hilton Vienna Plaza
Hilton Vienna Plaza
Hilton Vienna Plaza
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Melia Vienna
Melia Vienna
Melia Vienna
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
InterContinental Wien
InterContinental Wien
InterContinental Wien
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel Beethoven Wien
Hotel Beethoven Wien
Hotel Beethoven Wien
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Sans Souci Wien
Hotel Sans Souci Wien
Hotel Sans Souci Wien
Hotel
Austria, Vjena
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.