Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Salzburgu me pishinë për fëmijë

Salzburgu
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 26 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Salzburgu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
NH Salzburg City
NH Salzburg City
NH Salzburg City
8.3 E mirë
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Imlauer Hotel Pitter Salzburg
Imlauer Hotel Pitter Salzburg
Imlauer Hotel Pitter Salzburg
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Wolf Dietrich
Hotel Wolf Dietrich
Hotel Wolf Dietrich
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Wyndham Grand Salzburg Conference Centre
Wyndham Grand Salzburg Conference Centre
Wyndham Grand Salzburg Conference Centre
7.9 Mesatare
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel & Villa Auersperg
Hotel & Villa Auersperg
Hotel & Villa Auersperg
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Kopsht
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Altstadthotel Kasererbrau
7.9 Mesatare
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Sacher Salzburg
Hotel Sacher Salzburg
Hotel Sacher Salzburg
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel am Mirabellplatz
Hotel am Mirabellplatz
Hotel am Mirabellplatz
8.6 E mirë
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Radisson Blu Hotel Altstadt
Radisson Blu Hotel Altstadt
Radisson Blu Hotel Altstadt
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Holiday Inn - Salzburg City
Holiday Inn - Salzburg City
Holiday Inn - Salzburg City
7.6 Mesatare
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Sheraton Grand Salzburg
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Arthotel Blaue Gans
Arthotel Blaue Gans
Arthotel Blaue Gans
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Bristol Salzburg
Hotel Bristol Salzburg
Hotel Bristol Salzburg
8.9 E mirë
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
Parkhotel Brunauer
Parkhotel Brunauer
Parkhotel Brunauer
8.0 E mirë
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Altstadthotel Amadeus
Altstadthotel Amadeus
Altstadthotel Amadeus
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Hotel Goldener Hirsch a Luxury Collection Hotel Salzburg
Hotel Goldener Hirsch a Luxury Collection Hotel Salzburg
Hotel Goldener Hirsch a Luxury Collection Hotel Salzburg
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Romantikhotel Die Gersberg Alm
Romantikhotel Die Gersberg Alm
Romantikhotel Die Gersberg Alm
8.7 E mirë
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Schloss Monchstein
Hotel Schloss Monchstein
Hotel Schloss Monchstein
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Austria Classic Hotel Holle
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Haus Arenberg
Haus Arenberg
Haus Arenberg
8.9 E mirë
Hotel
Austria, Salzburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.