Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Biberwier, Austria

Biberwier
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
MyTirol
MyTirol
MyTirol
8.5 E mirë
Hotel
Austria, Biberwier
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Hotel Alpina Regina
Hotel Alpina Regina
Hotel Alpina Regina
Hotel
Austria, Biberwier
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Dush
Gastehaus Panorama Biberwier
Gastehaus Panorama Biberwier
Gastehaus Panorama Biberwier
8.8 E mirë
Hotel
Austria, Biberwier
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
Pension Alpspitz
Pension Alpspitz
Pension Alpspitz
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Austria, Biberwier
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë futbolli
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel zum Goldenen Lowen Biberwier
Hotel zum Goldenen Lowen Biberwier
Hotel zum Goldenen Lowen Biberwier
Hotel
Austria, Biberwier
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
Brabander Alm
Brabander Alm
Brabander Alm
Apartament
Austria, Biberwier
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ecje
 • Shërbimi i dhomës
Waldhaus Talblick
Han
Austria, Biberwier
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Blyni i Dartit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Kopilak
 • Dhoma takimesh
Haus Grunstein
Haus Grunstein
Haus Grunstein
7.4 Mesatare
Homestay
Austria, Biberwier
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i dhomës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.