Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sydney me diskoteka dhe nate.

Sydney
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Sydney 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Sydney
Hilton Sydney
Hilton Sydney
8.2 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Star Grand Hotel and Residences Sydney
The Star Grand Hotel and Residences Sydney
The Star Grand Hotel and Residences Sydney
8.6 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Sydney Central YHA
Sydney Central YHA
Sydney Central YHA
7.8 Mesatare
Hostel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Darling
The Darling
The Darling
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
Establishment Hotel
Establishment Hotel
Establishment Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Wake Up Sydney Central
Wake Up Sydney Central
Wake Up Sydney Central
8.1 E mirë
Hostel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Base Sydney
Base Sydney
Base Sydney
6.6 Më poshtë mesatare
Hostel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Bondi
Hotel Bondi
Hotel Bondi
8.2 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Steyne
Hotel Steyne
Hotel Steyne
7.3 Mesatare
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel Harry an Ascend Hotel Collection Member
Hotel Harry an Ascend Hotel Collection Member
Hotel Harry an Ascend Hotel Collection Member
7.0 Mesatare
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Nightcap at Colyton Hotel
Nightcap at Colyton Hotel
Nightcap at Colyton Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
38.9 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Criterion Hotel Sydney
Criterion Hotel Sydney
Criterion Hotel Sydney
7.3 Mesatare
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Ravesis
Hotel Ravesis
Hotel Ravesis
8.3 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Uno Hotel Sydney
Uno Hotel Sydney
Uno Hotel Sydney
4.3
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.