Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sydney me pishinë për fëmijë

Sydney
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 85 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sydney në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Amora Hotel Jamison Sydney
Amora Hotel Jamison Sydney
Amora Hotel Jamison Sydney
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hyatt Regency Sydney
Hyatt Regency Sydney
Hyatt Regency Sydney
8.2 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Shangri-La Sydney
Shangri-La Sydney
Shangri-La Sydney
8.1 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hilton Sydney
Hilton Sydney
Hilton Sydney
8.1 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Swissotel Sydney
Swissotel Sydney
Swissotel Sydney
8.2 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Four Seasons Hotel Sydney
Four Seasons Hotel Sydney
Four Seasons Hotel Sydney
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
InterContinental Sydney
InterContinental Sydney
InterContinental Sydney
8.4 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Sheraton Grand Sydney Hyde Park - formerly Sheraton on the Park
Sheraton Grand Sydney Hyde Park - formerly Sheraton on the Park
Sheraton Grand Sydney Hyde Park - formerly Sheraton on the Park
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Sofitel Sydney Wentworth
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sydney Harbour Marriott Hotel at Circular Quay
Sydney Harbour Marriott Hotel at Circular Quay
Sydney Harbour Marriott Hotel at Circular Quay
8.1 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Sir Stamford at Circular Quay Hotel Sydney
Sir Stamford at Circular Quay Hotel Sydney
Sir Stamford at Circular Quay Hotel Sydney
8.3 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Pullman Sydney Hyde Park
Pullman Sydney Hyde Park
Pullman Sydney Hyde Park
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Pier One Sydney Harbour Autograph Collection
Pier One Sydney Harbour Autograph Collection
Pier One Sydney Harbour Autograph Collection
8.7 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
The Star Grand Hotel and Residences Sydney
The Star Grand Hotel and Residences Sydney
The Star Grand Hotel and Residences Sydney
8.6 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Langham Sydney
The Langham Sydney
The Langham Sydney
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pullman Sydney Olympic Park
Pullman Sydney Olympic Park
Pullman Sydney Olympic Park
8.1 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
13.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Ovolo Woolloomooloo
Ovolo Woolloomooloo
Ovolo Woolloomooloo
8.7 E mirë
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Park Hyatt Sydney
Park Hyatt Sydney
Park Hyatt Sydney
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Pullman Quay Grand Sydney Harbour
Pullman Quay Grand Sydney Harbour
Pullman Quay Grand Sydney Harbour
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
InterContinental Sydney Double Bay
InterContinental Sydney Double Bay
InterContinental Sydney Double Bay
Hotel
Australia, Sydney
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.