Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pokolbin me pishinë për fëmijë

Pokolbin
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Pokolbin në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Leisure Inn Pokolbin Hill
Leisure Inn Pokolbin Hill
Leisure Inn Pokolbin Hill
Hotel
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Oaks Cypress Lakes Resort
Oaks Cypress Lakes Resort
Oaks Cypress Lakes Resort
7.7 Mesatare
Hotel
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Harrigan's Irish Pub & Accommodation
Harrigan's Irish Pub & Accommodation
Harrigan's Irish Pub & Accommodation
7.8 Mesatare
Motel
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kirkton Park Hotel Hunter Valley
Kirkton Park Hotel Hunter Valley
Kirkton Park Hotel Hunter Valley
Hotel
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Estate Tuscany
Estate Tuscany
Estate Tuscany
Motel
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mercure Resort Hunter Valley Gardens
Mercure Resort Hunter Valley Gardens
Mercure Resort Hunter Valley Gardens
7.3 Mesatare
Resort
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hunter Valley Resort
Hunter Valley Resort
Hunter Valley Resort
8.0 E mirë
Resort
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
H Boutique Hotel Pokolbin
H Boutique Hotel Pokolbin
H Boutique Hotel Pokolbin
Hotel
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Thistle Hill Guesthouse
Thistle Hill Guesthouse
Thistle Hill Guesthouse
Mengjezore dhe Mbrëmje
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
The Convent Hunter Valley
The Convent Hunter Valley
The Convent Hunter Valley
8.5 E mirë
Hotel
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Elfin Hill Country Accommodation
Elfin Hill Country Accommodation
Elfin Hill Country Accommodation
Shtëpi e mysafirëve
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Grand Mercure The Vintage
Grand Mercure The Vintage
Grand Mercure The Vintage
Apartament
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Fusha shtërrime
 • Kuti e sigurisë
The Carriages Boutique Hotel & Vineyard
The Carriages Boutique Hotel & Vineyard
The Carriages Boutique Hotel & Vineyard
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Twin Trees Country Cottages
Twin Trees Country Cottages
Twin Trees Country Cottages
Kopsht
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Belford Cottages
Belford Cottages
Belford Cottages
Kopsht
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Spicers Guesthouse
Spicers Guesthouse
Spicers Guesthouse
Shtëpi e mysafirëve
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Misty Glen Cottage
Misty Glen Cottage
Misty Glen Cottage
Kopsht
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Recepsion 24-orësh
Woolshed Hill Estate Pokolbin
Woolshed Hill Estate Pokolbin
Woolshed Hill Estate Pokolbin
Resort
Australia, Pokolbin
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.