Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Perth me pishinë për fëmijë

Perth
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 40 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Perth në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Crown Metropol Perth
Crown Metropol Perth
Crown Metropol Perth
8.0 E mirë
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pan Pacific Perth
Pan Pacific Perth
Pan Pacific Perth
7.9 Mesatare
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Parmelia Hilton Perth
Parmelia Hilton Perth
Parmelia Hilton Perth
8.6 E mirë
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hyatt Regency Perth
Hyatt Regency Perth
Hyatt Regency Perth
7.8 Mesatare
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Duxton Hotel Perth
Duxton Hotel Perth
Duxton Hotel Perth
8.6 E mirë
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Terrace Hotel Perth
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
COMO The Treasury
COMO The Treasury
COMO The Treasury
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Crown Towers Perth
Crown Towers Perth
Crown Towers Perth
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rendezvous Hotel Perth Scarborough
Rendezvous Hotel Perth Scarborough
Rendezvous Hotel Perth Scarborough
7.7 Mesatare
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Esplanade Hotel Fremantle Perth
Esplanade Hotel Fremantle Perth
Esplanade Hotel Fremantle Perth
7.9 Mesatare
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
17.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Comfort Inn & Suites Goodearth Perth
Comfort Inn & Suites Goodearth Perth
Comfort Inn & Suites Goodearth Perth
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Mercure Hotel Perth
Mercure Hotel Perth
Mercure Hotel Perth
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
ibis Perth
ibis Perth
ibis Perth
7.0 Mesatare
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
Adina Apartment Hotel Perth Barrack Plaza
Adina Apartment Hotel Perth Barrack Plaza
Adina Apartment Hotel Perth Barrack Plaza
7.5 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Novotel Perth Langley
Novotel Perth Langley
Novotel Perth Langley
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Shënjestër
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Holiday Inn Perth City Centre
Holiday Inn Perth City Centre
Holiday Inn Perth City Centre
8.5 E mirë
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Crowne Plaza Perth
Crowne Plaza Perth
Crowne Plaza Perth
Hotel
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Mountway Holiday Apartments
Mountway Holiday Apartments
Mountway Holiday Apartments
6.3 Më poshtë mesatare
Apartament
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Pier 21 Apartment Hotel Fremantle
Pier 21 Apartment Hotel Fremantle
Pier 21 Apartment Hotel Fremantle
8.4 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
14.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Novotel Vines Resort Swan Valley
Novotel Vines Resort Swan Valley
Novotel Vines Resort Swan Valley
7.9 Mesatare
Resort
Australia, Perth
Largësia nga qendra e qytetit:
23.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.