Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Melburni me diskoteka dhe nate.

Melburni
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Melburni 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Crown Metropol Melbourne
Crown Metropol Melbourne
Crown Metropol Melbourne
8.6 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Crown Towers Melbourne
Crown Towers Melbourne
Crown Towers Melbourne
8.9 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
Citiclub Hotel
Citiclub Hotel
Citiclub Hotel
7.4 Mesatare
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Milano Serviced Apartments
Milano Serviced Apartments
Milano Serviced Apartments
Apartament
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
The Village Melbourne
The Village Melbourne
The Village Melbourne
6.7 Më poshtë mesatare
Hostel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Base Backpackers St Kilda
Base Backpackers St Kilda
Base Backpackers St Kilda
7.5 Mesatare
Hostel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Nightcap at Matthew Flinders Hotel
Nightcap at Matthew Flinders Hotel
Nightcap at Matthew Flinders Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
13.3 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Nightcap at Shoppingtown Hotel
Nightcap at Shoppingtown Hotel
Nightcap at Shoppingtown Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
14.5 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Summer House Melbourne Backpackers
Summer House Melbourne Backpackers
Summer House Melbourne Backpackers
7.7 Mesatare
Hostel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sandown Park Hotel Noble Park
Sandown Park Hotel Noble Park
Sandown Park Hotel Noble Park
8.3 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
23.8 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.