Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Melburni me pishinë për fëmijë

Melburni
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 145 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Melburni në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
PARKROYAL Melbourne Airport
PARKROYAL Melbourne Airport
PARKROYAL Melbourne Airport
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
18.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
The Hotel Windsor
The Hotel Windsor
The Hotel Windsor
8.0 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Stamford Plaza Melbourne
Stamford Plaza Melbourne
Stamford Plaza Melbourne
7.5 Mesatare
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Pan Pacific Melbourne
Pan Pacific Melbourne
Pan Pacific Melbourne
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Grand Hyatt Melbourne
Grand Hyatt Melbourne
Grand Hyatt Melbourne
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Pullman Melbourne on Swanston
Pullman Melbourne on Swanston
Pullman Melbourne on Swanston
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
The Langham Melbourne
The Langham Melbourne
The Langham Melbourne
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sofitel Melbourne On Collins
Sofitel Melbourne On Collins
Sofitel Melbourne On Collins
8.5 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Lancemore Crossley St
Lancemore Crossley St
Lancemore Crossley St
8.6 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Park Hyatt Melbourne
Park Hyatt Melbourne
Park Hyatt Melbourne
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pullman Melbourne On the Park
Pullman Melbourne On the Park
Pullman Melbourne On the Park
8.8 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Melbourne Marriott Hotel
Melbourne Marriott Hotel
Melbourne Marriott Hotel
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Royce Hotel
Royce Hotel
Royce Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pullman Melbourne Albert Park
Pullman Melbourne Albert Park
Pullman Melbourne Albert Park
7.3 Mesatare
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Art Series - The Olsen
Art Series - The Olsen
Art Series - The Olsen
7.8 Mesatare
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Mikrovale
Quay West Suites Melbourne
Quay West Suites Melbourne
Quay West Suites Melbourne
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Art Series - The Cullen
Art Series - The Cullen
Art Series - The Cullen
8.6 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Como Melbourne - MGallery
The Como Melbourne - MGallery
The Como Melbourne - MGallery
8.5 E mirë
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Adelphi Hotel Melbourne
Adelphi Hotel Melbourne
Adelphi Hotel Melbourne
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Sheraton Melbourne Hotel
Sheraton Melbourne Hotel
Sheraton Melbourne Hotel
Hotel
Australia, Melburni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.