Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hobart me pishinë për fëmijë

Hobart
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Hobart në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sullivans Cove Apartments
Sullivans Cove Apartments
Sullivans Cove Apartments
8.9 E mirë
Apartament
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
The Henry Jones Art Hotel
The Henry Jones Art Hotel
The Henry Jones Art Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Salamanca Wharf Hotel
Salamanca Wharf Hotel
Salamanca Wharf Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkim falas
 • Parkimi
MONA Pavilions
MONA Pavilions
MONA Pavilions
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Islington Hotel
Islington Hotel
Islington Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
Grand Chancellor Hotel Hobart
Grand Chancellor Hotel Hobart
Grand Chancellor Hotel Hobart
8.9 E mirë
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Wrest Point
Wrest Point
Wrest Point
8.3 E mirë
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Best Western Hobart
Best Western Hobart
Best Western Hobart
7.9 Mesatare
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Mantra Collins Hotel
Mantra Collins Hotel
Mantra Collins Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hadley's Orient Hotel
Hadley's Orient Hotel
Hadley's Orient Hotel
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Riverfront Motel & Villas
Riverfront Motel & Villas
Riverfront Motel & Villas
8.1 E mirë
Motel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
Zero Davey Boutique Apartment Hotel
Zero Davey Boutique Apartment Hotel
Zero Davey Boutique Apartment Hotel
8.6 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Lenna Of Hobart
Lenna Of Hobart
Lenna Of Hobart
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hobart Tower Motel
Hobart Tower Motel
Hobart Tower Motel
8.0 E mirë
Motel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Edinburgh Gallery Bed and Breakfast
Edinburgh Gallery Bed and Breakfast
Edinburgh Gallery Bed and Breakfast
Mengjezore dhe Mbrëmje
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • E vendosur
 • Dush
Mayfair Plaza Motel
Mayfair Plaza Motel
Mayfair Plaza Motel
8.5 E mirë
Motel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
Quest Savoy
Quest Savoy
Quest Savoy
8.2 E mirë
Apartament
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Quest Serviced Apartments - Waterfront
Quest Serviced Apartments - Waterfront
Quest Serviced Apartments - Waterfront
7.8 Mesatare
Motel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Salamanca Terraces
Salamanca Terraces
Salamanca Terraces
8.4 E mirë
Hotel
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Grosvenor Court Apartments
Grosvenor Court Apartments
Grosvenor Court Apartments
Apartament
Australia, Hobart
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.